Sosyal medya günlük hayatımızda oldukça büyük bir yer kaplıyor. Alışılagelmiş hayat tarzını kökünden değiştiren sosyal medya, hakkında yapılan yorumlar genellikle olumsuz olsa da madalyonun ikinci yüzünü görmezden gelmemek gerekiyor. Günümüzün en güçlü iletişim kanallarından biri olan ve özellikle yeni nesil tarafından oldukça aktif kullanılan sosyal medyayı kendimizi geliştirmek, iyi hissetmek ve yeni dünyaları keşfetmek için kullanabiliriz. İşte “iyi olma” kavramını bütünsel olarak ele alan ve iyi hissetmenize yardımcı olacak bilgiler paylaşan iyi hissettiren Instagram hesapları!

İlginizi çekebilir: Instagram’da Takip Etmeniz Gereken Sıfır Atık Akımına İlham Olan 5 Hesap

@healthyfoodbreak

Sağlıklı tariflerin yanı sıra iyi yaşama dair pek çok bilgi paylaşan Sezin Güleryüz, iç açan fotoğraflarıyla takip edilesi!

@cookieandkate

Bitki bazlı beslenme hakkında yeni tarifler denemek istiyorsanız, doğru hesaptasınız! Mevsiminde taze sebze ve meyvelerle hazırladığı lezzetli ve pratik tarifler sizlere yeni mutfak alışkanlıkları konusunda ilham verebilir!

@revnacakir

Sağlıklı yaşamı tarzını spor ve pratik tarifleriyle paylaşan Revna Sarıgül, samimi tavırları ve enerjisiyle tam bir motivasyon hesabı!

@smaranahealing

Şifalanmaya ihtiyacınız olduğunu mu hissediyorsunuz? Size gereken tüm gücün içinizde olduğunu hatırlatan Nathalie Garih, enerji çalışmaları ve pranayama nefes meditasyonu ile iyileşmenin doğal yollarını keşfetmenizi sağlayacak. Nathalie’nin düzenlediği şifa etkinliklerinden de haberdar olmanızı sağlayacak olan hesap, içinizde barındırdığınız sınırsız gücü elinize almanız için güzel bir başlangıç olabilir.

@going.zero.waste

Son zamanlarda çevresel endişelerin gittikçe artması nedeniyle ortaya çıkan akımlardan bir tanesi de zero waste yani sıfır atık. Çevreye ve doğaya karşı daha saygılı olmak için etkili olan tüyoları bulabileceğiniz bu keyifli hesap hem akıllıca öneriler hem de durumun ciddiyeti hakkında bilgiler veriyor.

@mantramagazine

Gün içinde size ilham verecek, farkındalığınızı yükseltecek ve yüzünüzde bir gülümseme yaratacak olan bir @mantramagazine, aslında wellness konusundaki adımlarını kaydetmek isteyenler için bir günlük konseptinin sosyal medya uyarlaması. Gün içinde kendi değerinizi ve içinizdeki gücü fark etmek veya sadece ilham almak isterseniz mutlaka bu profile bir göz atın!

BLOOM SHOP