LIVEYOURSELF İLE MINDFUL DAĞ YÜRÜYÜŞÜ

Polat Palandöken’in yeni iyi yaşam studiosu “The Studio Polat Palandoken”in açılışını 10-12 Ocak tarihleri arasında iyi yaşam temasını Palandöken’e özgü bir bakış açısıyla tanımlayan Welcome to The Studio Polat Palandoken buluşması ile gerçekleştirdik. Live to Bloom küratörlüğünde, ORIGINS ana sponsorluğunda WINGS ve LIVEYOURSELF partnerliğinde farkındalık dolu dağ yürüyüşünden, Tibet çanaklarının şifalı tınısıyla ses meditasyonuna, bedeni canlandıran yoga pratiklerinden, doğanın işleyişiyle uyumlanmayı sağlayan Ayurveda ve iyi yaşam söyleşilerine kadar dolu dolu 3 gün geçirdik.


The Studio Polat Palandoken’in Açılış Seremonisi

Palandöken’in bembeyaz doğası içinde uzun bir masanın etrafında yeni dünya mutfağı MÄMÄCEY’in yöresel lezzetleri yorumladığı keyifli bir öğle yemeğinde buluştuk. Öğleden sonra şömine başında gerçekleşen bitki bazlı şef ve Bi’Nevi Deli’nin kurucu ortağı Belkıs Boyacıgiller ve MÄMÄCEY’in kurucusu, IIN bütünsel beslenme ve sağlık koçu, Chopra Ayurveda eğitmeni Ceylan Sel Sohtorik’in keyifli sohbetine katıldık. Otelin yeni iyi yaşam stüdyosu The Studio Polat Palandoken’in açılışını partnerimiz WINGS ile duyuları ve hisleri besleyen eşsiz bir deneyimle gerçekleştirdik. Kalbimizi yeniden sevgi ve umutla dolduran bu deneyime yoga eğitmenleri Ray Rizzo, Ayşe Demir ve ses şifası uygulayıcısı Billur Kurt’un yönlendirmeleri eşlik etti. Gün Polat Palandöken’in içinde yeni açılan MOMO Après-ski’de gerçekleştirilen samimi bir akşam yemeğiyle sonlandı.

THE STUDIO POLAT PALANDOKEN

Ayurvedik Kahvaltı & Canlandırıcı Yüz Yogası, Mindful Dağ Yürüyüşü

İkinci güne yoga eğitmeni Ayşe Demir’in yüksek enerjili Vinyasa yoga pratiği ile başladık. Doğadan ilham alan ORIGINS ile karlı bir sabah, doğal ve mevsimsel MÄMÄCEY kahvaltısı eşliğinde Ceylan Sel Sohtorik ve Live to Bloom’un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç ile Ayurvedik rutinlerle mevsimlere uyumlanmanın önemi üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Sohbet sonrası yoga, nefes ve Mindfulness eğitmeni Burcu Babayiğit‘in yönlendirmeleri ve ORIGINS GINZING serisi ürünleriyle canlandıran göz ve yüz yogası pratiğinde buluştuk. Gün ortasında bembeyaz ormanlara doğru uzanan karlarla kaplı patikada yoga eğitmeni Ray Rizzo’nun rehberliğinde, partnerimiz LIVE YOURSELF ile sessizlik içinde bilinçli bir farkındalıkla yürüyüşe çıktık. Günü MOMO Après-ski’de VIOLATIONS’ın müzikleri ile eşliğinde gerçekleşen Happiness Hour’da sonlandırdık.

ORIGINS İLE CANLANDIRICI YÜZ & GÖZ YOGASI

Ev sahibimiz:

Polat Palandöken yenilenen kimliği ile geleneksel dağ yaşantısını ve kış sporlarını iyi yaşam pratikleri ve sağlıklı yemekler ile buluşturuyor. Modern dağ dekorasyonu ile konforu ve samimiyeti öne çıkarıyor. Mevsiminde ve gerçek gıdalardan oluşan lezzetli mutfağıyla kış boyunca misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor. Lezzeti eğlence ile buluşturan MOMO Après-ski ve iyi yaşam stüdyosu The Studio Polat Palandoken ise otelin yenilikleri arasında.

CEYLAN SEL SOHTORİK
WELCOME LUNCH W/ MÄMÄCEY

İyi yaşam tutkunu dostlarımız:

İpek Ersavaş, Pelin Çutakyan,  Zeynep Tuğçe Bayat, Betül Burmalı, Gamze Biran, Pınar Hotiç, Hande Can, Kıvılcım Pınar Kocabıyık, Nilay Yalçınkaya, Göksemin Gökalp Özdemir, Billur Saatçi, Hande Tokmak, Sanem Gök, Eda Franci, Gonca İlkmen, Azer Polat, Mirat Polat.

Konuşmacı ve eğitmenlerimiz:

Ayşe Demir, Belkıs Boyacıgiller, Burcu Babayiğit, Billur Kurt, Ceylan Sel Sohtorik ve Ray Rizzo.

Fotoğraf kareleri ile organizasyonumuzu unutulmaz kılan:

Barış Acarlı


İlhamını doğadan alan cilt bakım markası ORIGINS:

ORIGINS insan ve gezegen sağlığına değer veren, bilinçli, sorumlu ve çevre dostu bir cilt bakım markası olarak yaratıldı. Bugün hala gezegenimizde bıraktığımız etkiyi minimize edecek adımlar atmaya devam ediyor. Sorumlu üretim, sorumlu paketleme ve sorumlu kaynak konularında sektörde öncülük ediyor. Live to Bloom x Polat Palandöken etkinliğinin ana sponsoru olarak ORIGINS, kış bakımını sürdürülebilir ve vejeteryan ürünleri ile buluşturuyor. Burcu Babayiğit yönlendirmeleriyle cildi uyandıran ve enerji veren seri GINZING ailesini, canlandırıcı yüz ve göz yogası pratiğiyle birleştirerek katılımcılara benzersiz bir deneyim sundu. 

Davetliler kış aylarında hassaslaşan ve kuruyan ciltleri içeriğinde bulunan Reishi Mantarı ile yatıştırıp nemlendiren Mega-Mushroom Treatment Lotion’ı da deneyimledi. Soğuk havalarda güneş korumasının önemini vurgulamak için katılımcılara özel olarak hazırlanan ürün seçkisi arasında GINZING SPF40 Canlandırıcı ve Aydınlatıcı Renkli Nemlendiricisi de vardı. Bu nemlendirici cildin renk tonunu eşitlerken aynı zamanda nemini korumasını sağlıyor. ORIGINS severlerin favorisi Original Skin Pembe Kil içeren maskesi de bu etkinlikte cilt bakım rutinin tamamlayıcısı oldu. Gözenekleri nazikçe arındırarak cilt dokusunu yenilemeye yardımcı olan maske daha kusursuz ve ışıldayan bir cilt sunuyor. 

ORIGINS’in kış bakımı favorilerini linkten inceleyebilirsiniz.

BLOOM SHOP