Son zamanlarda, oyunculuk kariyerinin yanısıra kurduğu wellness platformuyla oldukça ilgi çeken Gwyneth Paltrow, bu platformun perde arkasında yaşananları bir belgesel seri haline getirdi. “The Goop Lab with Gwyneth Paltrow” isimli ve 6 bölümden oluşan belgesel seri, dünyanın en fazla izlenen dijital platformu Netflix’de yayımlanacak. İlk fragmanının görücüye çıkmasıyla seyircide büyük merak uyandıran belgesel seri oldukça orijinal bir içeriğe sahip. 

The Goop Lab ekibinin dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan, korkutucu görünen ve sınırları zorlayan çeşitli sağlık yaklaşımlarını test ettiği The Goop Lab için Paltrow, “Dışarıda duran ve insanlar için korkutucu görünebilen fikirleri keşfetmek istiyoruz.” diyor. Fragmanında günümüz tıp yaklaşımlarından çok farklı tedavilerin ve terapilerin yer aldığı The Goop Lab, alternatif sağlık yaklaşımlarına ilgisi olan ve merak eden herkese rehberlik etmeyi hedefliyor. 

Premierini 24 Ocak’ta Netflix USA’de yapacak olan The Goop Lab’in sadece fragmanı bile oldukça ilgi çekti. Enerji terapilerinden, psikedelik deneyimlere kadar sınırları zorlayan uygulamaların test edildiği The Goop Lab, mental, fiziksel ve duygusal olarak iyileşmenin farklı yaklaşımlarla nasıl mümkün olabileceğinin cevaplarını arıyor.

The Goop Lab ekibinin denediği uygulamaların altında yatan fikirlerin ve uygulamaların renkli görüntülerinin heyecan uyandıran bir derlemesi olarak karşımıza çıkan bu belgesel seri, sağlık konusunda bütünsel yaklaşımlarıyla meraklılarına değişik alternatifler sunuyor.

Eğlenceli, aydınlatıcı ve macera dolu bu belgeselin Netflix Türkiye’deki vizyona giriş tarihi ise kesin değil. 

İlginizi çekebilir: Kendinizi Baştan Keşfedeceğiniz Netflix Belgeselleri

BLOOM SHOP