Ceren’in yeni yıl dileği nedir merak ediyorsanız yazımıza mutlaka göz atın!

Ne yazık ki 2017 yılı iyi başlamadı! İyi bir başlangıç yapmayı umut ederken, maalesef kendimizi insanlık adına üzülürken bulduk. Neler oluyor, nereye gidiyoruz diye sorguladık!

Hala sorguladığımız zamanlar olmuyor mu? Oluyor tabi…

Ancak; yazarlarımızdan Birim’in dile getirdiği gibi “kollektif iyiliğe” inanırsak, Arzu’nun söylediği gibi “içimizde var olan ve bir şehri aydınlatabilecek ışığın” farkına varırsak, Selen’in yazdığı gibi “mutluluğa sadece hedef olarak değil umut olarak” bakarsak, Öykü’nün dediği gibi “olumsuz duygu ve insanları geride bırakırsak” ve Nazlı’nın dilediği gibi “an’da kalarak yaşamın keyfine varabilirsek” bir öncekilerden çok daha güzel bir yıla adım atacağımıza ve yaşayacağımıza inanıyorum. Yeni yıl dileği benim için çok önemli.

Live To Bloom‘u hayat geçirerek kendi adıma yılı güzel bir amaçla kapatıyorum!

Nerede olurlarsa olsunlar her daim çiçeğe duran ağaç gibi olan çok değerli yazarlar ile birlikte, sahip oldukları bilgi ve donanımı aktarmak üzere, iyi yaşam farkındalığını tercih eden insanlar için hep birlikte yola çıktık. Bu yüzden, 2018 yılına daha umutla bakıyorum!

Tüm iyi dileklerinizin gerçek olacağı, sağlıklı, huzurlu ve mucizevi bir yıl olması dileğiyle… Umarım bu yeni yıl dileği herkese şans getirir!Ceren Ceylan Ertaç

1988 yılında, Ankara’da doğdu. 2010 yılında, lisans eğitimini burslu olarak girdiği Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü ve Inholland University International Communication Management Bölümü’nde tamamladı. Mezun olduktan sonra, uluslararası bir denetim firmasında çalışmaya başladı. Kurumsal firmada çalıştığı yıllarda, daha iyi ve dengeli yaşamanın yöntemlerini ararken birtakım teknikler ile tanıştı. Bu tekniklerin, olumlu...BLOOM SHOP