YAZAN: MİRAY AKIN

Günlük modunuza etki eden kokuları, burcunuza uygun karakteristik özellikleriyle eşleştirebilirsiniz. Echoes Candle&Scent Lab.’in büyülü notalarıyla burcunuza en uygun olan mum seçkisini sizin için derledik!


Koç burcu

Oldukça aktif ve enerjik bir yapıda olan Koçların, maceraperest doğasına uyum sağlayacak, yüksek yaşam enerjisini yansıtacak kokular arasında meyvemsi ve odunsu aromalar yer alıyor. Echoes Candle&Scent Lab’in İskandinav Esintili doğal mumu, sedir ağaçlarının güçlü kokusu ile ahududu ve böğürtlen gibi tatlı ekşi aromaları bir araya getirerek Koçların ritmini dengeliyor.

ECHOES CANDLE&SCENT LAB
İskandinav Esintisi Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET
ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Ananas Rüyası Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET

Boğa burcu

Üretken, yaratıcı ve güzelliğe düşkün olan Boğa burçları, dünyayı duygularıyla keşfederler. Aşkın gezegeni Venüs tarafından yönetildikleri için egzotik ve aromatik kokuları seven Boğalar, tropikal iklimlerin sıcaklığını hissedecekleri Echoes Candle&Scent Lab. Ananas Rüyası doğal mum ile renkli ve egzotik bir rüyaya dalabilirler.


İkizler burcu

Çok yönlü ve hayal gücü yüksek olan İkizler burçları, değişim rüzgarlarına çabuk kapılsalar da bu rüzgarın temiz ve ferah bir esintisiyle onları çevrelemesini isterler. Echoes Candle&Scent Lab’in kuş cıvıltılarının senfonisine eşlik eden Sümbülteber ve Yasemin kokulu doğal mumuyla pozitif enerji ile dolarken bu eşsiz çiçeklerin notaları ile de zihinlerini dinlendirecekler.

ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Sümbülteber ve Yasemin Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET
ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Gül ve Ud Ağacı Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET

Yengeç burcu

Hassas, duyarlı ve duygusal olan Yengeç burçları, onları çevreleyen her bir detayı bilmek ve ayrıntıları hissetmek isterler. İç dünyalarının zenginliğini besleyecek kokuları tercih ettikleri için Echoes Candle&Scent Lab’in ilkbahar yağmurunun isli ve odunsu aromalarını evin her köşesine taşıyacak Gül ve Ud Ağacı kokulu doğal mumu, onları ruh dünyalarına doğru bir yolculuğa çıkaracak.


Aslan burcu

Sanatçı ruhlu, öz güvenli ve yaratıcı Aslanlar, zengin, aromatik ve baskın kokular ile bambaşka alemlerde gezintilere çıkabilir. Rahatlatıcı bir etkiye sahip Echoes Candle&Scent Lab’in Kış Kokulu doğal mumu, şöminede çıtır çıtır yanan odun ateşinin sıcaklığını, Bergamot ve meşe yosununun ferahlığında hissedecekler.

ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Kış Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET

ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Satsuma & Clementine Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET

Başak burcu

Detaycı oldukları kadar planlı ve titiz olan Başaklar, zihinlerini ve bedenlerini saf ve doğal kokular ile beslemeyi tercih ederler. Echoes Candle&Scent Lab.’in Satsuma & Clementine kokulu doğal mumu, tatlı mandalina ve armut gibi meyve aromaları, gül ve sümbül gibi romantik çiçek notaları ile Başakları derin bir nefes almaya teşvik edecek güçlü bir aromaya sahip.


Terazi burcu

Nazik, uyumlu ve barışçıl olan Teraziler, Zodyak çarkında dengeyi işaret ediyorlar. Hem ferah hem de baharatlı ve egzotik kokuları seven Terazi burçları, Echoes Candle&Scent Lab.’in tarçın, karanfil gibi yoğun baharatlar ve odunsu ve sitrus gibi unutulmaz notalara sahip Mystic Amber kokulu doğal mumu ile zihinlerinde gezinen düşüncelerden uzaklaşıp, anda kalabilecekler.

ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Mystic Amber Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET

ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Rumi Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum.
KEŞFET

Akrep burcu

Tutkulu, dayanıklı, gizemli ve korkusuz olarak bilinen Akrep burçları, Zodyak tarafından onlara armağan edilen tüm bu karakteristik özellerinin yanı sıra zarafetleri ile de baş döndürürler. Tıpkı kendileri gibi dikkat çekici, baskın kokuları seven Akrepler, Echoes Candle&Scent Lab.’in çiçekli, meyveli, odunsu ve tatlı notaları bir araya getirerek Anadolu topraklarının çeşitliliğine vurgu yapan Rumi kokulu doğal mumu ile anılarına doğru seyahat edebilecekler.


Yay burcu

İyimser tavırları, maceracı, özgür ve eğlenceli kişilikleri ile tanınan Yaylar için yenilikçi ve entellektüel demek doğru olacaktır. Pozitifliklerini evlerine dolan hafif, ferah ve çiçeksi aromalar ile güçlendirmek isteyecek olan Yaylar, Echoes Candle&Scent Lab.’in Pembe Leylak ve Söğüt Ağacı kokulu doğal mumu ile ilkbaharı ve ilkbaharın optimist rüzgarlarını çiçeksi notalarla hissedecekler.

ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Pembe Leylak ve Söğüt Ağacı Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET
ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Yaz Esintisi Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET

Oğlak burcu

Disiplinli ve sorumluluk sahibi Oğlaklar, hedeflerine ulaşmak için zihinlerini sürekli olarak meşgul edebilirler. Bir an olsun yoğun tempodan sıyrılmak ve zihinlerinin durgunluk isteyen sesine kulak vermek için hafif ve özgün kokular ile ruhlarını besleyebilirler. Echoes Candle&Scent Lab.’in Yaz Esintisi kokulu doğal mumu, sıcak ve sofistike kokuları, sitrus ve çiçek notaları ile bir araya getirerek Oğlakları uçsuz bucaksız bir kumsalda dalga sesleri ile buluşturacak.


Kova burcu

Objektif, bağımsız ve insancıl olan Kovalar, bireyselliklerini ve sınırlarını koruyarak sosyal hayatlarını aktifleştirirler. Yaratıcı zekalarını ve farklılıklarını yansıtmak için özgün kokuları tercih eden Kovalar, Echoes Candle&Scent Lab.’in karamel ve vanilya ile eğlenceli bir birliktelik sunan Lemon Cheesecake kokulu doğal mumu ile evlerine lezzet ve mutluluk katabilirler.

ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Lemon Cheesecake Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET
ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Cinnamon Rolls Kokulu
Ahşap Fitilli Doğal Mum
KEŞFET

Balık burcu

Şefkatli, anlayışlı ve nazik olan Balık burçları, evrenle, suyla doğayla bütünleşmek isterler. Bu sebeple doğanın kokularına karşı mıknatıs bir ucu gibi çekilen Balıklar, Echoes Candle&Scent Lab’in Cinnamon Rolls kokulu doğal mumu ile doğanın leziz bir armağanı olan tarçın ile sıcacık ve huzurlu hissedebilir. Uzun bir günün ardından yorgunluklarını Cinnamon Rolls’un anne eli değmiş kurabiyelerinin kokusu ile atabilirler.
Miray Akın

1994 yılında Ankara'da doğan Miray, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Ardından Hacettepe Üniversitesinde Pazarlama üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. İnsan ve hayvan haklarına olan ilgisi, onun birçok sivil toplum örgütünde aktif bir şekilde rol almasını sağladı. Kendisini yazı yazarak ifade eden biri olarak sözlerini kaleme dökmeye tutkun...BLOOM SHOP