Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya kadarki süreç ilişkilerinize uyum getirebilir. Sizin için özel olduğunu düşündüğünüz insanlara onları sevdiğinizi söylemeyi ihmal etmeyin. Aynı şekilde partnerinizle de savunmaya geçmeden bazı hassas konuları daha rahat tartışabilirsiniz. Perşembeden pazara kendinizi her zamankinden duygusal hissedip sevdiklerinizle bolca vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde eski anılar aklınıza gelip size kendinizi daha da duygusal hissettirebilir.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı günleri kendinizi barışçıl ve genel olarak iyi hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki birçok şey pürüzsüz devam edebilir. Özellikle kariyer ve özel yaşamınızdaki denge size uyum ve başarıyı getirebilir. Var olan ilişkilerinizi geliştirmek için harika bir zaman. Güçlü bir kadından önemli tavsiyeler alabilirsiniz. Çarşambadan pazara kadarki süreç romantizm için oldukça ideal. Belki de ruh eşinizi bulabilirsiniz ve karşı tarafı keşfetmeye odaklanabilirsiniz.

İkizler burcu

Bu hafta sizin için özgüven artışıyla başlıyor. Kendi yeteneklerinize hayattaki konumunuza karşı güvende hissedebilirsiniz. Beklentileriniz yüksek de olsa sıkı çalışmaya hazırsınız. Detaylara dikkat edip kaynakları verimli kullanarak başarıya ulaşmak için ideal bir zaman dilimi. Çarşambadan pazara eğlence, heyecan gibi aktif duygular aşk hayatınıza dahil olabilir. Yeni arkadaşlıklar ve flörtler edinebilirsiniz. Risk almaya açık olabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı günleri değişken hedefler ve inişli çıkışlı ruh haliniz rahatlamanızı ve uyum içinde kalmanızı zorlaştırabilir. Bu nedenle kendinizi endişeli ve güvensiz hissedebilirsiniz. Ama küçük düzeltmelerle dengeyi bulabilirsiniz. Bu şekilde başarılı olmanın yolunu keşfedebilirsiniz. Çarşambadan pazara sizin için tutku ve spiritüellik artış gösteriyor olacak. Kendinizi haklarınız için mücadele ederken bulabilirsiniz. Her zamankinden daha romantik ve duygusal hissedebilirsiniz.

Aslan burcu

Haftanın ilk günleri artış gösteren çekiciliğiniz ve iletişim gücünüz sayesinde aşk, arkadaşlık ve iş konularında kendinizi başarılı hissedebilirsiniz. İnsanları bir araya getirip cesaretlendirme gibi bir misyonunuz olabilir. Bariyerleri kaldırmak, barışçıl bir ortam kurmak için ideal bir zaman. Perşembeden pazara kadar iş ve ev arasındaki dengeden memnuniyet duyabilirsiniz. Aileniz size duygusal destek gösterebilir, bazı aile kutlamaları yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye duygusal enerjiniz ve dışa dönük tavrınız pozitif anlamda ivme kazanıp sizi hem aile hem de duygusal ilişkilerinizde dengeli bir seviyeye taşıyabilir. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir hafta içerisindesiniz. İlişki problemlerinizi çözmek için ideal bir zaman. Cumadan pazara motive olmakta biraz zorlanabilirsiniz. Bazı ilişki problemleri ortaya çıkabilir, güvensizlik sorunları baş gösterebilir. Önemli olan ani tepkilerden uzak kalmak. Korkularınızın önünüze geçmesine izin vermeyin.

Terazi burcu

Haftanın başında ailenizden ve yakın çevrenizden her zamankine göre biraz daha fazla duygusal destek görmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatta kendinizi rahat hissediyor olmanız sizi yeni insanlarla tanışmaya ve yeni sosyal grupların içine girmeye teşvik edebilir. Romantik ilişkilere de açık olduğunuz ve çekiciliğinizin arttığı bir sürece giriş yapıyor olabilirsiniz. Flört etmekten keyif aldığınız ve her zamankinden daha derin konular konuştuğunuz bu süreçte yeni insanlar tanımak size heyecan verebilir. Maddi konularda tutumlu olmanızda fayda var.

Akrep burcu

Farkında bile olmadan duygusal destek arıyor olabilirsiniz. Bu süreçte yakın çevrenizden göreceğiniz destek kendinizi iyi hissetmenize ve özgüveninizin tazelenmesine yardımcı olabilir. Yeni insanlarla tanışmak size her zamankinden iyi gelebilir. Kendinizle alakalı daha fazla düşünmeye başladığınız bu günlerde yetenekleriniz, hedefleriniz ve ilgi alanlarınız konusunda kafa yormak gelecekle alakalı planlar kurmanızda size yardımcı olabilir. Etrafınızdaki insanlara karşı sabırlı olmanızda ve duygularınızı paylaşırken kırıcı olmamak için fazladan çaba göstermenizde fayda var.

Yay burcu

İletişim yeteneklerinizin iyice artmasıyla yeni insanlarla tanışmak ve hatta yeni romantik ilişkilere adım atmak sizin için çok kolay olacak! Girdiğiniz ortamlarda her zamankinden daha fazla dikkat çekeceğiniz ve konuştuğunuz insanları rahatlıkla etkileyeceğiniz bu süreçte şansınızın arttığını da fark edebilirsiniz. İş ilişkilerinizde de her zamankinden daha özgüvenli olacağınız bu günlerde sizin için uzun vadede karlı olacak anlaşmalar yapabilirsiniz. Sıcakkanlı, içten ve arkadaş canlısı olduğunuz bu günlerde yeni arkadaş gruplarının içine girmek sizi her zamankinden daha mutlu hissettirebilir.

Oğlak burcu

Kendinizle olan ilişkinizde her zamankine göre daha huzurlu olmaya başladığınız bir sürece giriş yapıyor olabilirsiniz. Bu günlerde evde yakın çevreniz ve ailenizle olmaktan, duygusal konular konuşmaktan ve kendinizi keşfetmekten keyif alabilirsiniz. İş ilişkilerinizde kendinizi ifade ederken doğru kelimeleri seçmek için fazladan özen göstermeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru kendinizi bitkin hissetmeye başlayabilir ve uzaklaşma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Eski dostlarınızla görüşmek ve anıları konuşmak içinizde bir sıcaklık hissetmenize yardımcı olabilir.

Kova burcu

Duygularınızın her zamankine göre daha baskın olduğu bir sürece giriş yapmış olabilirsiniz. Duygularınızın ve mantığınızın çeliştiğini hissedebileceğiniz bu anlarda yalnız kalıp olup bitenleri analiz etmeniz kendinizi tanımanız yolunda size yepyeni kapılar açabilir. Meditasyon, yoga veya sizi zihinsel olarak rahatlatan aktivitelere yönelmeniz bu süreci çok daha dingin geçirmenize yardımcı olabilir. Yakın çevrenizde meydana gelebilecek gergin durumlarda sizin bakış açınız önem kazanabilir. Sakinliğinizi koruyarak etrafınızdakilere yardımcı olabilirsiniz.

Balık burcu

Kendinizi kızgın, bitkin ve yorgun hissetmeye başlayabilirsiniz. Bunun gibi hislerin sizi ele geçirmesine izin vermek yerine yakın çevrenizden destek istemek, sizi rahatlatan aktivitelere yönelmek ve gündeminizi tamamen değiştirmek etkili çözümler olabilir. İş hayatınızda beklenmedik durumların meydana gelebileceği bu süreçte sakinliğinizi koruyarak her durumu iyiye çevirebilirsiniz. Yakın çevrenizle zaman geçirmek, evde olmak veya ailenizle ufak bir tatile çıkmak size kendinizi iyi hissettirebilir. Bu süreçte gündeminize romantik ilişkiler girebilir.

İlginizi çekebilir: Haziran 2020 Astroloji Yorumları

BLOOM SHOP