Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (15-22 Ocak 2018) ile Live To Bloom’da! Bu hafta burçları neler bekliyor Astrolog Ece Güzelküçük yorumluyor.

1993 yılında Ankara’da doğan Ece, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümünde ve yandal olarak da seçtiği Psikoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Temel seviye astroloji, ileri seviye astroloji ve psikolojik astroloji eğitimlerini tamamlamasını takiben astroloji alanında eğitim ve bireysel danışmanlık vermeye başlamıştır. 

Yükselen Koç ve Koç burçları

Sevgili Koçlar sürprizlerle dolu bir haftaya başlamaya hazır mısınız? Bu hafta sizin için oldukça hareketli geçecek. Kararlar arifesindesiniz! Hedefleriniz doğrultusunda aksiyon almak sizlere çok iyi gelecek. Çarşamba günü gerçekleşecek yeni ay ile kariyeriniz ile ilgili güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Bir süredir gündeminizi dolduran konular ile ilgili soru işaretleriniz kaybolmaya başlayacak. Yine de fevri olmaya meyilli olacağınız bu hafta süresince ani öfke patlamalarından kaçınırsanız çok daha mantıklı adımlar atmış olursunuz. Bu hafta sizi tamamen tek bir konuya odaklayacak. Bu hayata gelme amacınızı sorgulayacak, neyi daha iyi yaptığınızı bulacak ve yetenekleriniz doğrultusunda ilerleme konusunda cesur adımlar atmaya başlayacaksınız. Anlaşmalar yapmak, projeler üzerinde çalışmak için bu haftadan daha uygun bir hafta var mı inanın bilemiyorum. Özellikle belirtmek istediğim bir şey daha var. Bu hafta o kadar akışta olacaksınız ki, parayı ve size yardımı dokunacak insanları kendinize çekeceksiniz. Evrenin desteği için şimdiden teşekkür etmeye başlayabilirsiniz. Hafta sonuna kadar satırlarımın doğruluğunu gözlerinizle görmüş olacaksınız.

Koç burcunun sorusu: Kendi kendinin kahramanı olmaya hazır mısın?

Yükselen Boğa ve Boğa burçları

Sevgili Boğalar, değişime uyumlanmaya hazır mısınız? Bu hafta sizin için değişimin esasında o kadar da kötü olmadığını tecrübe etme haftası. Sizin de bildiğiniz gibi sabit nitelikli bir burç olduğunuz için konfor alanınızın dışına çıkmak, değişime kucak açmak sizin için o kadar kolay olmuyor fakat bu hafta değişimlere kucak açmaktan ve hayatınıza dahil olan yeniliklere sarılmaktan başka bir opsiyonunuz olmadığını idrak edeceksiniz. Uzun süredir medya ve uluslararası ilişkiler alanlarında ter döken Boğa burçlarına müjdeyi veriyorum. Çarşamba günü gerçekleşecek yeni ay ile çalıştığınız konuyu büyütme ve parlatma şansına sahip olacaksınız. Seyahat planı yapan Boğa burçları, küçük kaçamaklar ruhunuzu besleyecek. Haftanın en önemli kelimesi “esneklik”. Keskin yanlarınızı törpülemek sizlere çok iyi gelecek. Korkularınızın üzerine gitme cesaretini gösterebilirseniz, korku bulutu dağılacak. Mevcut ilişkinizle ilgili şanslı bir dönemin sizi beklediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Tabi değişimlere direnir, yakıp yıkar, partnerinizi bezdirirseniz gökyüzündeki etkiler sizin için ne yapabilir inanın bilemiyorum:). Bir sonraki haftaya kadar satırlarımın üzerinde bol bol düşünme fırsatınız olacak.

Boğa burcunun sorusu: Evrenle iş birliği yapmaya hazır mısın?

Yükselen İkizler ve İkizler burçları

Sevgili İkizler finansal kaynaklarınızı çoğaltmaya hazır mısınız? Bu hafta sizin için bol bol para kazanma haftası. Özellikle çarşamba günü gerçekleşecek yeni aydan sonra odağınız büyük ölçüde para kazanmak olacak. Nasıl kaynaklarımı büyütebilirim, nasıl daha çok para kazanabilirim, yeteneklerimin elverdiği ölçüde en iyi olmak için ne yapabilirim? Bu sorular tüm hafta süresince gündeminizi dolduracak. Bu hafta, mantıklı düşünmek, doğru hamleler yapmak ve nokta atışı öngörüler de bulunmak için efsane bir hafta olacak. Haftanın ani değişimi ise arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili olacak. Çevrenizdeki insanlarla kurduğunuz iletişimin geçerliliğini sorgulayacaksınız. Ani bir tartışma, ani bir olay yaşayabilirsiniz. Korkulacak bir şey yok sadece görmeniz gerekenleri fark edeceksiniz. Bu olaylar hayatınızı ve ilişkilerinizi yeniden yapılandırmanıza vesile olacak. Sağlığınıza biraz daha özen göstermenizi öneriyorum. Hareket ederken, enerjinizi ve zamanınızı öncelikleriniz doğrultusunda paylaştırabilirseniz haftanın güzel etkilerini, pozitif yönlerini kullanmanız daha kolay olacak.

İkizler burcunun sorusu: Daha çok para kazanmaya hazır mısın?

Yükselen Yengeç ve Yengeç burçları

Sevgili Yengeçler aşırılıklardan uzak durmaya hazır mısınız? Bu hafta sizin için dengeyi bulma haftası. 6 gezegen Oğlak burcunda dolayısıyla karşıt burcunuz olan Oğlak burcundaki yerleşimler dengenizi biraz sarsabilir. Doğru olanı yapmakla kalbinizin sesini dinlemek arasında kalabilir, bir süre için yolunuzu bulamayabilirsiniz. Yine de çarşamba günü gerçekleşecek yeni ay ile siyah beyaz düşünce kalıbının sizlere fayda getirmediğini grinin de hayatta var olduğunu anlayacaksınız. Orta noktada durmayı seçerseniz, ilişkinizin gelişebileceğini fark edeceksiniz. Bu hafta süresince odağınız ilişkilerinizde olacak. Her ilişki bir anlaşma. Bu hafta hayatınızdaki anlaşmaları sorgulayacak, bazıları ile ilgili başlangıç ve bitiş kararları alacaksınız. Her iki seçim de hayrınıza olacak. Her bitiş yeni bir başlangıca vesile. Vereceğiniz bu kararın hikayenize katkısı büyük olacak. Lütfen duygularınızın mantığınızı alt etmesine izin vermeyin. Mantık öcü değildir. Sizi öldürmez!

Yengeç burcunun sorusu: Yeni başlangıçlara hazır mısın?

Yükselen Aslan ve Aslan burçları

Sevgili Aslanlar sağlığınıza özen göstermeye hazır mızınız? Bu hafta sizin için yatırım haftası. Kendi hikayenize yatırım yapacaksınız. Bedeniniz, beslenme biçiminiz, sağlığınız ve çalışma hayatınız gündeminizi dolduracak. Çarşamba günü gerçekleşecek yeni ay ile çalışma hayatınız yoğunlaşacak ve yapmanız gereken işler çoğalacak. Odağınız bütünüyle kendi hikayenizde olacak. Elinizdeki işlere vereceğiniz dikkat etkilerin pozitif yanlarını kullanmanızı kolaylaştıracak. Bedeninizin verdiği mesajları dinlemenizi öneriyorum. Kendinizi harap etmeden de çalışabilirsiniz. Frekansınızı yükseltmeye tek olumlu düşünce uzaklıktasınız. Panik olmazsanız, işlerinizi kolaylıkla bitirebileceksiniz. Siz Aslan burcusunuz, yüksek enerji fitratınızda var. Eğer kendinizle kalmak için fırsat yaratabilirseniz, dışa dönmek yerine içe dönmenizi öneriyorum. Yalnız kalmak, zihninizi boşaltmak sizlere çok iyi gelecek.

Aslan burcunun sorusu: Kendine yatırım yapmaya hazır mısın?

Yükselen Başak ve Başak burçları

Sevgili Başaklar odağınızı aşk hayatınıza çevirmeye hazır mısınız? Bu hafta sizin için yenilenme, aşk ile tazelenme haftası. Çarşamba günü gerçekleşecek yeni ay ile bekar olan başak burçları yeni bir aşka yelken açabileceksiniz. İlişkisi olan başak burçları sizler de çocuk sahibi olabileceksiniz. İlişki istemeyen başak burçları sizler de yaratıcılığınızı konuşturacak alanlara yönelebileceksiniz. Her durumda  başak burçları için heyecan dolu bir hafta olacağını satırlarımdan anlayabildiğinizi düşünüyorum. Bu hafta para harcarken dikkat etmenizi öneriyorum. Biliyorum ki siz temkin bir burca mensupsunuz yine de ani parasal kayıpları önlemek adına durumun altını çizmek istedim. Aşk hayatınıza odaklanmak sizlere çok iyi gelecek. Tabi mantığınızı elden bıraktığınızı düşünüp korku seline kapılmayı seçmezseniz. Birini sevmek, biri tarafından sevilmek, bir ilişki sebebiyle birlikte var olmayı tecrübe etmek güzeldir sevgili başaklar. Korkunun ecele faydası yok. Sizin var mı bilmem ama aşk kapıyı çalarken misafirinizi layığıyla ağırlayabileceğinizden kuşkum yok.

Başak burcunun sorusu: Aşkın nefesiyle havayı solumaya hazır mısın?

Yükselen Terazi ve Terazi burçları

Sevgili Terazi burçları bu hafta evinizi,ailenizi mercek altına almaya hazır mısınız? 6 gezegen Oğlak burcunda yer alıyor haritanızın 4.evinde kıymeti etkiler meydana geliyor. Özellikle çarşamba günü gerçekleşecek yeni ay itibariyle eviniz ile ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Yeni bir ev satın almak, ev değişikliği yapmak ya da hiçbirini yapma şansınız yoksa eviniz ile ilgili küçük yenilikler yapma konusunda ısrarcı olacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Ait olduğunuz yer üzerinde hayli düşüneceksiniz. Kimin yanında evimde gibi hissediyorum? Ben nerede güvendeyim? Bu soruları cevaplamak adına zihniniz harekete geçecek. Güvenlik alanınızı sorgularken esasında uzun süredir ne kadar güvende ve mutlu olduğunuzu fark edebilirsiniz. Mutluluğun sırrı çözmektir. Problemleri çözebilme yeteneğiniz geliştikçe, iç huzurunuzu gittiğiniz her yere taşıyabildiğinizi göreceksiniz.

Terazi burcunun sorusu: Evini nerede görsen tanır mısın? Yeni evine hazır mısın?

Yükselen Akrep ve Akrep burçları

Sevgili Akrep burçları yakın çevrenizden destek görmeye hazır mısınız? 6 gezegen Oğlak burcunda yer alıyor ve bu pek rastladığımız bir durum değildir 🙂 Birkaç gezegenin aynı burçta toplanması hepimizi büyük ölçüde etkiliyor fakat düştüğü ev ile ilgili konular bu hafta süresince bizden yoğun dikkat istiyor. Enerji birikimi haritanızda 3.evinizde meydana gelecek. Tüm hafta süresince dolu dolu iletişim kuracak, yakın çevrenizin desteğiyle nefes bulacaksınız. Bu süre zarfında iş hayatınız ile ilgili ani gelişmelere de hazırlıklı olmanızı öneriyorum. Beklenmedik durumlar olabilir. Yine de hiçbir şey odağınızı hedeflerinizden ayırmaya yetmeyecek. Kendi onayınızı aldığınız sürece başkalarının ne söylediğinin önemi var mı? Bu soruyu bir sonraki haftaya kadar cevaplamış olacaksınız. Destek görmek, bağlantı kurmak, yakın çevrenize ihtiyaç duyduğunuzu fark etmek size çok iyi gelecek. Güç, kimseye ihtiyaç duymamak değildir sevgili akrepler. Niyetine güven duyduğunuz insanlardan yardım edebilme kuvveti de güçlü olmayı gerektirir. Kimin size ne kadar yardımcı olabileceğini ancak elinizi uzattığınızda görebilirsiniz.

Akrep burcunun sorusu: Yakın çevrenin desteğiyle yenilenmeye hazır mısın?

Yükselen Yay ve Yay burçları

Sevgili Yay burçları yapacağınız görüşmelere pür dikkat gitmeye hazır mısınız? Çarşamba günü gerçekleşecek yeni ay ile birlikte para kazanmak, kariyerinizi büyütmek, projeler üzerinde çalışmak için kolları sıvayacaksınız. 6 gezegen haritanızda 2.evinizde yer alacak. Bu gösterge 17 Ocak itibariyle şansın para ile ilgili olan bölümünde işlerin tıkır tıkır gideceğinin sinyallerini veriyor. 2.ev aynı zamanda kendimize verdiğimiz değer ile ilgilidir. Tüm hafta süresince kendi kaynaklarınızı sorgulayacaksınız. Onaya,itibara,mevkiye,paraya ihtiyaç duyduğunuz kadar kendi iç kaynaklarınıza da güven duyduğunuzu görebileceksiniz. İç referansı, öz değeri yüksek tuttuğunuz sürece dışsal kaynaklı gücü zaten kendinize çekebilirsiniz. Bu hafta için size küçük bir uyarım olacak. Kendi değerinizi dış koşullara bağlı tuttuğunuz an derin bir nefes alın ve kendi özünüze güven duymak için hiçbir şeye ihtiyaç duymadığınızı hatırlayın. Bir süredir tasarladığınız projeleri hayata geçirme konusunda cesur davranmanızı rahatlıkla önerebilirim. Büyük kazanç elde edebileceğinizin altını çizen gökyüzü size güzel enerjilerini gönderiyor:)

Yay burcunun sorusu: Büyük kazançlar elde etmek için kolları sıvamaya hazır mısın?

Yükselen Oğlak ve Oğlak burçları

Sevgili Oğlak burçları 6 gezegen burcunuzda seyahat ederken hikayenizin en iyi versiyonunu yaşamaya hazır mısınız? Bu hafta süresince odağınız hedefleriniz ve hayalini kurduğunuz geleceğin resminde olacak. Çarşamba günü gerçekleşecek yeni ay burcunuzda dolayısıyla gökyüzünde meydana gelen etkiler tamamen lehinize işleyecek. Evinizde gibi hissetmeniz kaçınılmaz 6 gezegeni burcunuzda ağırlıyorsunuz. Gökyüzü size büyük bir güzellik yapacak. Odağınızı hedeflerinizden pek ayırmadığınız için bu etkilerin yoğunluğunu fark etmek için gözlerinizi biraz daha açmanız gerekiyor. Hedeflerinize yatırım yapma konusunda hayli bonkör olduğunuzu sağır sultan bile duydu peki biraz da bedeninize ve cildinize yatırım yapmaya ne dersiniz? Temkinli olmak sizi mantıklı bir insan yapsa da harekete geçmekten alıkoyduğu noktada ilerlemenizi engelliyor. Doğrularınıza uygun duygu ve düşünceler frekansınızı yükseltmek için kilit rol oynuyor.

Oğlak burcunun sorusu: Biraz gaza, biraz frene basmaya hazır mısın?

Yükselen Kova ve Kova burçları

Sevgili Kova burçları dışa dönmeden önce içe dönmeye hazır mısınız? Oğlak burcundaki 6 gezegen haritanızın 12.evini esir almış durumda:) Tüm hafta süresince yaratıcılığınızı kullanmanız çok önemli. Özellikle çarşamba günü gerçekleşecek yeni aydan sonra sezgileriniz güçlenecek, hayatınızın amacını net bir şekilde analiz edeceksiniz. 12.ev zengin bir evdir. Yaratıcılık evidir. Eğer kendi doğamızın sinyallerine uygun yaşamazsak kısıtlamalarla karşı karşıya kalabiliriz. Bu ev iki ucu bünyesinde taşıyan bir ev bu sebeple bu hafta boyunca iki ucu da tecrübe etmeye meyillisiniz. Hangisini seçeceğiniz bütünüyle size kalıyor. Bilinçaltınızla, bastırdığınız konularla yüzleşebilirsiniz. Korkular üzerine gittikçe azalacak. Yüzleşmeye hazırsanız, gökyüzündeki etkiler size destek sağlayacak nitelikte.

Kova burcunun sorusu: Geçmişinle el sıkışmaya hazır mısın?

Yükselen Balık ve Balık burçları

Sevgili Balık Burçları içinde bulunduğunuz toplulukla kaynaşmaya, sosyal çevrenizi genişletmeye hazır mısınız? Çarşamba günü gerçekleşecek yeni ay ile sosyal ağınız hareketlenecek. Yeni insanlarla tanışabileceğiniz ortamlarda bulunacaksınız. Yenilik sizi kesinlikle besleyecek. Duygusallığınıza bir nefes izin vermek için yeni ortamlar şart sevgili balıklar. Yeni aylar yeni fırsatların geldiğini anlatır. Yenilikler tüm hafta süresince bulunduğunuz çevre doğrultusunda gerçekleşecek. Medya ile ilgili bir iş yapıyorsanız hızlı büyüme sizin için kaçınılmaz. Daha fazla insana ulaşacaksınız. Uğraştığınız iş her ne olursa olsun sahip olduğunuz bilgiler daha fazla insana ulaşacak. Gökyüzündeki etkiler tanışacağınız insanlardan destek göreceğinizi vurguluyor. Güvenlik alanınızdan çıkmaya hazırsanız, yeni sayfalar sizleri bekliyor.

Balık burcunun sorusu: Sosyal ortamların aranan yüzü olmaya hazır mısın?

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:

BLOOM SHOP