Bu hafta burçları neler bekliyor; astrolog Aylin Aydın yorumluyor!

Bu haftaya Akrep burcunda dolunay ile başlıyoruz. Hislerimiz güçlü ve kendimizi iyileştirmeye kararlıyız. Bizi üzen, hasta eden, kişi veya olayların en derin nedenlerini ortaya koymak mümkün olacak. Sonuçlanan her durum için şifalandı diyebiliriz.

Koç burcu

Hafta başında hayalleriniz parlak ve canlı olacak. Size iyi bir şey anlatmaya çalışıyorlar, ancak belirsizlik söz konusu. Bu hafta yapacağınız aktiviteler, size kendinizi tatmin olmuş hissettirecek. İşten ayrılmayı düşünüyorsanız bu hafta elinize tazminat gibi ekstra ödemeler geçebilir. Geleceğinize dair oluşturduğunuz yeni planların olması için eskiye ait ne varsa bitirmek konusunda da kararlı olmalısınız.

Boğa burcu

İhtiyacın olduğu zamanlarda vakit geçirebileceğin, derdini anlatabileceğin harika arkadaşlara sahip olduğunu hissedeceğin bir haftasınız. Beklenmedik bir şekilde gerçekleşecek olan yüksek enerjili bir hafta sonu planıyla, etrafınızdaki her şeyden uzaklaşabilirsiniz. Sevgilinizle birlikte tatile çıkmak da bu planın bir parçası olarak size iyi gelebilir. Bu dönemi ortaklık ve ikili ilişkilere ayırıyor iseniz yeni projeleriniz için gelir kaynakları yaratmak bu dönem mümkün olacak. Cumartesi günü ise karşılacağınız yeni bir insanla romantik bir ilişki kurabilirsiniz.

İkizler burcu

Hayatınızda karmakarışık giden birtakım işler bazen bir anda berraklaşabiliyor. Bu durum sizi zaman zaman şaşırtsa bile, bazı ipucular sayesinde hissetmediğiniz bir şey olmadığını anlayabilirsiniz. Salı günü, iletişim kurmak için iyi bir gün olmayabilir, mümkün olduğunca kaçınmaya çalışın. Perşembe günü, bazı tavsiyeler almak için arkadaşlarınızı ziyaret edebilirsiniz. İletişim üslubunuza dikkat etmenizde fayda var. Haftanın sonunda, kendiniz ve kendi umutlarınız hakkında bazı keşifler yapacak ve birkaç hedefinizi değiştirebileceksiniz.  Bu hafta yeni bir işe girebilir ya da daha çok iş teklifi alabilirsiniz. Mevcut işinizi bırakmakta yine bu dönem mümkün olacak. Birlikte olduğunuz kişiye ekonomik olarak destek olmak konusunda istekli olmalısınız.

Yengeç burcu

Bu haftaya çok enerjik başlıyorsunuz. Ne yaptığınızı bilmek size kendinizi iyi hissettiriyor. Hafta ortasına doğru, size keyif verecek kısa bir seyahat planlamak, sosyalleşirken kendinize zaman ayırmak size çok iyi gelecek. Sağlığınıza çok daha iyi bakmak konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Bu hafta biraz yavaşlayıp, söylediğiniz sözler üzerine düşünmeniz için iyi bir hafta. Bu hafta sonu, arkadaşlarınızla birlikte bir akşam yemeğinde buluşabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesi günü finansal bir anlaşma yapmak için iyi bir gün değil. İş ile ilgili konularınızı başka bir güne bırakmanızda fayda var. Yaratıcı ve iç sezilerinize güvendiğiniz bir haftadasınız. Çarşamba günü, tanımadığınız biriyle uzun bir görüşme yapacaksınız ve bu görüşme üzerinizde büyük bir etki bırakacak. Beklediğiniz bir bebek varsa da bu dönem odasının son hazırlıklarını bitirmiş olmalısınız. Evinizde mutlu anlarınızın çoğaldığı bir hafta sizi bekliyor olacak. Kendinize zaman ayırmalı ve bu durumu rutine dönüştürerek, keyifli anlar yaratmalısınız.

Başak burcu

Hafta başında uzun süredir iyi devam ilişkilerinizde bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar, yanlış anlaşılmalardan ya da ciddi sorunlardan kaynaklanabilir. Zamana bırakmakta fayda var. Çarşamba günü, kendiniz için gerçek bir amaç duygusu keşfedeceksiniz. Bu hafta, iletişim alanlarında daha fazla enerjinizi kullanacak gibi de görünüyorsunuz. Radyo ve Tv gibi alanlarda şansınız yüksek olacak. Ailenizle daha fazla zaman geçirmek, eviniz için bir şeyler yapmak arada değil her zaman aklınızda olmalı.

Terazi burcu

Bu hafta yapacak çok işiniz olacak, odaklanın ve işlerinizi tamamlamaya bakın. Çarşamba veya Perşembe gününe kadar, kendinize bir kez daha kim olduğunuzu ispat edeceksiniz. Maddi anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz fırsatlarınızın olacağı bir dönemdesiniz. Düşünce şeklinizi baştan sona değişmek istiyorsunuz. Daha gerçek veriler üzerinden yorum yapmak bundan sonra vazgeçmeyeceğiniz bir değer olmalı.

Akrep burcu

Gizli yeteneklerinizi kullanmak için iyi bir haftadasınız. Hayal gücünüzden daha fazla yararlanmalısınız. Bu hafta, sağlığınız ve fiziksel görünümünüz her zamankinden daha çok dikkat çekecek. Çarşamba ve Perşembe günü, yardımınıza ihtiyaç duyan birkaç arkadaşınız tarafından meşgul olacaksınız. Operasyonlar için harika bir zaman. Parayı daha doğru yönetmekle ilgili iyileştirmeniz gereken alışkanlıklar da geliştirmeniz gereken bir haftadasınız. Her şey hakkında açık fikirli olup, fikirlerinizin nereye ulaşacağını göreceğiniz bir hafta olacak.

Yay burcu

Bu haftaya daha yavaş başlayabilirsiniz aynı zamanda ruhsal anlamda da daha huzurlu hissedeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Tepeden tırnağa kendinizi yenilemeli ve hayattaki duruşunuzdan giyiminize kadar her şeyinizi önemsemeyi öğrenmelisiniz. Çarşamba gününden itibaren yavaş akışınızı normale dönecek. Dünyayı ele geçirmek için tonlarca enerjiniz olacak. Cuma günü ya da hafta sonu boyunca, birilerine yardım etmeye istekli olacaksınız ve bu durum sizi fazlasıyla mutlu edecek. 

Oğlak burcu

Bu hafta başında çevrenizde olan insanlar için çok fazla zaman harcayacaksınız. Aileniz ile ilgili düşünceleriniz Çarşamba ve Perşembe günü ağır basacaktır. Bir sorun hakkında çok fazla endişeleniyor olabilirsiniz. Bu hafta sosyalleşip yeni insanlar tanıyabileceksiniz. Harekete geçmek konusunda kararlı olacaksınız. Sezgilerinize güvenmeyi, spiritual mesajları görmeyi, ruhunuzun size söylediklerini duymayı öğrenmelisiniz. Cuma günü, odak noktanız hayatınızdaki yeni ve beklenmedik bir şekilde gelişen sanatsal aktivitelerle geçecektir. Hafta sonu çoğunlukla eğlence ve oyunlar olacak. 

Kova burcu

Bu hafta romantik gelişmelerin ağır basacağı bir hafta olacak. Bu durum en yaratıcı dürtülerinizin ön plana çıkmasını sağlayacak. Ancak haftanın geri kalanı daha sıradan geçebilir, bu durumun canınızı sıkmasına izin vermeyin. İş değişikliği ya da evlilik gibi statüsel olarak önemli kararlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bir idealiniz varsa, ona sahip çıkmayı ve yarıda bırakmamayı öğrenmeniz çok önemli. Hafta sonu ise, aklınız ilişkileriniz hakkında düşüncelerle dolu olacak. Cumartesi veya Pazar günü, heyecan verici bir keşif yapacaksınız.

Balık burcu

Haftaya aklınızda bir çok düşünce ile başlayacaksınız. Ancak tüm bu düşüncelerinizi bir süreliğine rafa kaldırın ve bir şey yapmayın. Pazartesi ve Salı ani hareketler için iyi günler değildir. Düşünceli ve aynı zamanda yaratıcı olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Enerjinizi Çarşamba ve Perşembe günlerinde saklamak isteyebilirsiniz, bu günlerde muhtemelen romantizminiz bol olacak. Uzak yollardan gelecek eğitiminizi ilgilendiren gelişmeler de bu dönem öne çıkacak. Kendinize bir yol çizmek konusunda kararlı durmak zorundasınız. 

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:

BLOOM SHOP