FOTOĞRAFLAR: CAN METE

9-11 Ocak tarihleri arasında dağ yaşantısı deneyimini iyi yaşam pratikleri ile buluşturan Polat Palandöken ev sahipliğinde, Live to Bloom ve MÄMÄCEY’in ortak küratörlüğünde, WINGS Card ana sponsorluğunda ve Liveyourself partnerliğinde gerçekleşen MÄMÄBLOOM etkinliğinde; farkındalık dolu dağ yürüyüşünden, somatik nefes çalışmasına, yoga pratiklerinden, doğanın işleyişiyle uyumlanmayı sağlayan Ayurveda ve iyi yaşam söyleşilerine kadar dolu dolu 3 gün geçirdik. 


3 günlük bu özel etkinliğin ilk gününde, Palandöken’in bembeyaz doğası içinde 2024 Michelin Genç Şef ödülü sahibi The Red Baloon’un Head Şefi, Şef Ulaş Durmaz‘ın özel olarak hazırladığı vegan ve glutensiz lezzetler eşliğinde keyifli bir öğle yemeğinde buluştuk. Ardından, LIVE TO BLOOM’un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç ve MÄMÄCEY’in kurucusu IIN bütünsel beslenme ve sağlık koçu, Chopra Ayurveda eğitmeni Ceylan Sel Sohtorik’in moderatörlüğünde gerçekleşen “The Body’s Wisdom” etkinliğinde IIN bütünsel beslenme ve sağlık koçu Egemen Erden’in keyifli sohbetine katıldık. Otelin iyi yaşam stüdyosu The Studio Polat Palandöken’de, açılış seremonisini duyularımızı ve ruhumuzu besleyen benzersiz bir deneyimle gerçekleştirdik. Kalbimizi sevgi ve umutla dolduran bu deneyime ünlü yoga eğitmeni Chris Chavez ve deneyimli yoga eğitmenleri Ray Rizzo ve Zeynep Gürsoy’un yönlendirmeleri eşlik etti. Açılış, nefes ve farkındalık koçu Raquel Habib’in somatik nefes pratiği ile devam etti. Gün, Polat Palandöken’in içinde yer alan MOMO Après-ski’de gerçekleştirilen samimi bir akşam yemeği ile sonlandı. 

CHRIS CHAVEZ İLE THE MOUNTAIN FLOW

İkinci güne ünlü yoga eğitmeni Chris Chavez’in The Mountain Flow yoga seansı ile başladık. Doğal ve mevsimsel MÄMÄCEY kahvaltısı eşliğinde Ceylan Sel Sohtorik’ten MÄMÄCEY markasının kuruluş amacını, Ayurvedik ritüelleri, Ayurvedik rutinlerle mevsimlere uyumlanmanın önemini Ceren Ceylan Ertaç moderatörlüğünde keyifle dinledik. Sohbet sonrasında bembeyaz ormanlara doğru uzanan karlarla kaplı patikada yoga eğitmeni Ray Rizzo’nun rehberliğinde, partnerimiz LIVE YOURSELF ile sessizlik içinde bilinçli bir farkındalıkla yürüyüşe çıktık. Günü, MOMO Après-ski’de Gizem K’nın müzikleri ile gerçekleşen “Happiness Hour” ile sonlandırdık.

CEYLAN SEL SOHTORİK, CEREN CEYLAN ERTAÇ

Üç gün süren bu özel etkinlik yoga eğitmeni Zeynep Gürsoy’un Winter Energy Flow yoga pratiği ile sona erdi. 


Ev Sahibimiz

Polat Palandöken, yenilenen kimliğiyle geleneksel dağ yaşantısını, kış sporlarını, iyi yaşam pratiklerini ve sağlıklı yemekleri bir araya getiriyor. Modern dağ dekorasyonu ile konforu ve samimiyeti vurguluyor. Kış boyunca mevsiminde ve gerçek gıdalardan oluşan lezzetli mutfağıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Lezzeti eğlenceyle birleştiren MOMO Après-ski ve iyi yaşam stüdyosu The Studio Polat Palandöken de otelin vazgeçilmezleri arasında.

KEŞFEDİN!


İyi Yaşam Tutkunu Dostlarımız

Ayşe Bakır, Betül Avcı, Billur Saatçi, Eda Süzer Altan, Eda Zamanpur, Ece Zaim, Göksemin Gökalp Özdemir, Hande Taviloğlu, Hande Tokmak Akgerman, Melissa Assa, Merve Kotil, Nilay Yalçınkaya, Pelin Çutakyan, Sanem Gök, Selin Persentili, Serra Tüker, Simge Kamacı ve Zeynep Atmaca.

Konuşmacı ve Eğitmenlerimiz

Ceylan Sel Sohtorik, Chris Chavez, Ray Rizzo, Raquel Habib, Egemen Erden ve Zeynep Gürsoy.


Live to Bloom Hediyeleri

THE SIM CO.
Aura Spreyi- Ritual Cleansing Mist
KEŞFET
THE SIM CO.
Restore Balm
KEŞFET
THE SIM CO.
Hydrating Floral Face Cream
KEŞFET
FONFIQUE
Lola Bozuk Para Cüzdanı
KEŞFET
THA THE BRAND
Shanti Göz Yastığı
KEŞFET
ECHOES
New Beginnings Small Mum
KEŞFET
Pure project
Durulanmayan Saç Kremi
KEŞFET
Pure Project
Şampuan
KEŞFET
Nuxe
Travel Kit
KEŞFET

Yenilenen Wings ile hayatınıza değer katmaya, alışveriş keyfini ayrıcalıklara dönüştürmeye hazır mısınız? Siz de Wings’in ayrıcalıklı dünyasına katılmak ve size özel programlarını incelemek için link üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz! 

BLOOM SHOP