Fotoğraf: Goop.com

Numeroloji sistemine göre rakamlar, hayattaki tercihlerimize etki ederken cinsellik üzerine bizlere bazı ipuçları vermeyi de ihmal etmiyor. Numeroloji ve cinsellik ilişkisine göre uyumlu olduğunuz partner özelliklerini keşfetmek istiyorsanız, isminize denk gelen rakamlarla kişisel rakamınızı bulmanız yeterli! 

İsme göre kişisel rakam hesaplama

Numeroloji sistemine göre, her bir harf belirli bir sayıyı simgeliyor. Bu yüzden kişisel rakamınız hesaplarken yukarıdaki tabloya göre isminizdeki harflerin rakamlarını belirlemeniz ve her birini yan yana getirerek toplamanız gerek.

Örnek isim: Sedef

Tabloya göre Sedef isminin rakamları; 1+5+4+5+6= 21 

İki basamaklı rakamlar da kendi içerisinde toplanacağı için; 2+1=3

Yani Sedef isminde bir kişinin ismine göre hesaplanan kişisel rakamı, 3!

Siz de numeroloji ve cinsellik ilişkisine göre yukarıdaki tablodan isminizin sayılarını toplayarak uyumlu olduğunuz partneri keşfedebilirsiniz!

İlginizi çekebilir: Numeroloji 2020: Kişisel Rakamınız Yeni Yıl İçin Ne Söylüyor?

1. Lider ruhlu ve tutkulu

Kişisel rakamı 1 olanlar için seks gerçek bir tutku! Lider bir ruha sahip olan bu kişilerin, cinselliği yönetmekten son derece keyif aldığını söyleyebiliriz. Ama seksin iki tarafın isteklerini de kapsayan bir birliktelik olduğunu da unutmamak gerek!

Libidosu yüksek 1 numaralar ile uyum gösterecek partnerler ise 3 Numara ve 5 Numara. İlişkide heyecandan hoşlanan 3 ile eğlenceli 5, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayarak mutlu bir birliktelik yaşamanıza yardımcı olabilir.

2. Kendini adamaktan hoşlanan ve duygusal

Seksin ancak karşılıklı yoğun duygular hissedildiğinde çok etkili olabileceğine inanan 2 numara, partneriyle kısa ilişkilerde yerine uzun vadeli birliktelikler yaşamayı tercih ediyor ve cinsel yaşamını da bunun üzerine kurmaktan hoşlanıyor.

Kişisel rakamı 2 olan kişiler için en uyumlu partnerler, 6 Numara ve 9 Numara! 2 Numara’nın duygusallığını tutku ve haz odağıyla birleştiren bu rakamlar bir araya geldiklerinde harika bir uyum yakalayabilirler.

3. Fark edilmek isteyen ve heyecanlı

Rutini kırmaktan hoşlanan, sıra dışı ve heyecanlı 3 Numara’nın cinsellik ve deneyim konularında kendine son derece güvendiğini söylemek gerek! Dikkat çekmekten hoşlanan bu kişiler, cazibeli tavırlarıyla partnerlerinin tüm ilgilerini toplamayı başarıyorlar. 

Her zaman yeniliklere açık olan ve eğlenceyi en ön plana koyan 3 Numara, 1 Numara’nın tutkusundan ve 5 Numara’nın eğlence yatkınlığından pozitif yönde etkilenebilir ve mükemmel cinsel uyumu yakalayabilir.

4. Sadık ve düzenli

Cinsellik konusunda rahat ve özgüvenli davranabilmek için biraz zamana ihtiyacı olan 4 Numara’nın seks için aradığı ilk kural, güven! 

Karşı tarafa güvendiğinde duvarlarını yavaş yavaş kaldıran 4 numara ile uyumlu rakamlar arasında ise cinsellikte hareketli bir taraf olan 3 Numara ve eğlenceli tutumuyla karşı tarafı rahatlatan 5 Numara var. 

5. Eğlenceli ve rahat

Kişisel numarası 5 olanlar için, seksi tam bir rahatlatıcı eylem olarak gördükleri söylenebilir. Ama bazen son derece rahat tavırlar sergileyen, gerginlikten uzak kalmayı başaran, eğlenceli deneyimler yaşamaktan hoşlanan 5 numaraların da karşı tarafın isteklerine göre hareket etmesi gerekebilir. 

Bu yüzden onu en iyi anlayabilecek seçeneklerden biri olan 3 Numara ile eğlence, keyif ve rahatlık odaklı, mutlu bir birliktelik kurmaları mümkün!

İlginizi çekebilir: Numeroloji: İnsanın Şifresi Nasıl Hesaplanır?

6. Ateşli ve fevri

Her zaman kalbinin sesini dinleyerek, en ön plana duygularını koyarak, tutku ve şehvetle hareket eden 6 Numara, tutkulu bir cinsel yaşama sahip olsa da bazen çok ciddi kalp kırıklıklarıyla karşı karşıya kalabiliyor. 

6 Numara’nın ateşli mizacına iyi gelecek olan duygusal 2 Numara, hem ilişkiyi hem de seksi yumuşatmak için çok uyumlu bir seçenek olabilir. 

7. Entelektüel ve analitik

Karakter olarak daha mantıksal ve gözlemci bir tavra sahip olan 7 Numara bunu cinsellikte pozitif bir olgu olarak kullanmayı çok iyi biliyor. Bu kişiler, karşı tarafın ihtiyaçlarını analiz etmeyi başararak nerede, nasıl davranması gerektiği konusunda ustalaşmış durumda!

Bu yüzden kişisel rakamı 7 olan kişilerle uyumlu olan partnerleri, dinamik 3 Numara ve ateşli 6 Numara olarak sıralayabiliriz. Bu karakterleri başarıyla çözümleyebilecek olan 7 Numara, çok uyumlu bir birliktelik yakalayabilir.

8. Hassas ve bağlı

Yumuşak ve hassas bir mizaca sahip olan 8 Numara, partneriyle duygusal bir bağ kurduğu müddetçe cinsellikten keyif alabilen karakterler arasında. Önemsendiğini bilmek isteyen ve karşı tarafı aynı ölçüde önemseyen 8 Numara’nın uyum gösterebileceği partner ise kişisel rakamı 1 Numara olan, lider ruhlu ve tutkulu kişiler olmalı! Duygusallığın liderlikle buluştuğu, tutku ve hassasiyetin bir araya geldiği bu ikili harika bir ten uyumu yakalayabilir.

9. Haz odaklı ve özgüvenli

Cinsellik konusunda kendine en çok güvenen tipler arasında kişisel rakamı 9 olanlar var. 9 Numara, yüksek libidosu ve seks becerileriyle karşısındaki partnerinin istek ve ihtiyaçlarını çok iyi anlıyor.

Numeroloji ve cinsellik ilişkisine göre 9 Numara, onun gibi karşı tarafı çok iyi analiz edebilen 7 Numara ile harika bir cinsel uyum yakalayabilir!

Kaynak: Astro Frame, Numerologist, Ask Astrology

BLOOM SHOP