Designed by Freepik

14 Şubat, bazı insanlar için sıradan bir tarihken kimileri içinse çok büyük anlamlar taşıyan özel günlerden bir tanesi. Sevgililer Günü’nde romantizm ve jest arayanlardansanız gözlerinizi 14 Şubat’ın en popüler üç burcuna çevirmenizi tavsiye ediyoruz! Koç, Başak ve Aslan burçlarından oluşan bu üçlü; hazırladıkları sürprizlerle ayaklarınızı yerden kesebilir. İşte en gözde Sevgililer günü burçları ve 14 Şubat’ı sizin için unutulmaz bir güne çevirecek bazı karakter özellikleri.

İlginizi çekebilir: Burcuna Göre Hangi “Friends” Karakterisin?

Koç burcu

Ateş burçlarından Koç, sorumluluk almayı ve idare etmeyi sever. Yönlendirme yeteneği gelişmiş olan bu burçların, organizasyon konusunda adeta özel bir güçleri vardır. Bir işi devralmayı, ince detaylarına kadar planlamayı ve daha iyi bir hale getirmeyi kolaylıkla başaran Koçlar, Sevgililer Günü’nde de partnerine çok keyifli bir akşam yaşatabilirler. 

Eğer cesaretli, eğlenceli ve yaratıcı kişiliğiyle öne çıkan Koç burcuyla flört halindeyseniz şanslısınız. Estetikten asla ödün vermeyen zevk sahibi Koç burcuyla 14 Şubat gecesi çok özel bir mekanda keyifli bir akşam geçirebilir veya yaratıcı bir sürpriz karşısında kendinizi çok mutlu hissedebilirsiniz.

Başak burcu

Sevgililer Günü’nde karşılıklı empati, hassasiyet ve anlayış dolu bir ilişki arayışındaysanız Başak burcu size göre! Gözlem gücü yüksek ve planlı Başak burçları, karşısındaki kişinin ne istediğini veya ne düşündüğünü tam olarak anlayamasa bile bu istekleri karşılayabilme konusunda son derece yeteneklidir. 

Aynı zamanda spontane planlar yapmaktansa önceden organize edilmiş programlara dahil olmaktan hoşlandıkları için Başaklar, 14 Şubat’ı çok önceden netleştirmeye başlarlar. Yani gideceğiniz yer de o gün giyeceği kıyafet de emin olun çoktan bellidir! Bu yüzden kendinizi keyifli gecenin akışına bırakabilir ve hiçbir şey düşünmek zorunda kalmadan 14 Şubat’ın tadını çıkarabilirsiniz.

Aslan burcu

Kendi mutluluğuna ve rahatına düşkün, özgüvenli Aslan burçlarının bir diğer özelliği de gerçekten değer verdiği ve önemsediği kişileri mutlu etme çabalarıdır diyebiliriz. Sevgililer Günü burçları arasında cömertliği ve yüksek standartlardan hoşlanan tavrıyla öne çıkan Aslanlar, partnerlerinin özel hissetmelerinden özellikle keyif alırlar. Bu nedenle bir Aslan ile flört halindeyseniz bu kişinin 14 Şubat’ta elinde çiçekler veya hediyelerle karşınıza çıkmasına hazırlıklı olun. 

Sürprizlerin yanı sıra çok hoş bir restoran veya gece mekanında şık bir organizasyon ayarlayarak gece boyunca kendinizi son derece şanslı hissetmenizi sağlayabilirler. Aslan burçlarının göz zevki, özellikle böyle özel günlerde harika planlar yapmak için son derece gelişmiştir!

İlginizi çekebilir: Ocak 2020 Astroloji Yorumları

BLOOM SHOP