YAZAN: BAHAR BUZACIOĞLU

Bu yaz Mars, Aslan burcuna geçiyor; Jüpiter, Koç burcundan harekete başlıyor ve Satürn, Kova burcundaki iki yıllık yolculuğuna devam ediyor. Her gezegenin etkisini nasıl hissedeceğiniz, güneş burcunuza ve haritanızın hangi kısmından geçtiğine göre değişiyor. Bu yaz sizi astrolojik olarak neler bekliyor? Yaz aylarına astrolojik bakış ve burçlar için öngörülenler bu yazımızda.


Koç burcu

Jüpiter, 2011 yılından beri ilk kez finansal evinize girdi. Bu geçişin daha fazla para kazanmakla değil, mali durumunuzu yönetmek ve finansal konulara olan yaklaşımınızı geliştirmekle ilgili olduğunu unutmayın. Güven eviniz açısından bu Jüpiter geçişinin ucu benlik duygunuza da uzanıyor. Değerlerinize bağlı hissetmeniz gereken bir zaman.

21 Mayıs’ta Mars, neşe, çocuk ve yaratıcılık evinize geldi. Temmuz ortasına kadar Mars, özünüze dönüp biraz bunun üzerine çalışmanız gerektiğini söylüyor. Sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek için harika bir zaman.

Boğa burcu

Sevgili Boğa, Mars ve Venüs neredeyse bütün yaz boyunca burcunuzda gezinecek. Bu, sizin için hareketli olduğu kadar yaratıcı da bir zaman. Yazın sizi çılgın bir enerjinin beklediğini bilin. Kaosu verimli bir şekilde yönetebilirseniz çok daha güçlenmiş hissederek çıkacaksınız.

Mars ayrıca aile hayatınıza da etki edecek, akrabalarınız sizden ekstra ilgi bekleyebilir. Şu anki öncelikleriniz vücudunuzla uyumlanmak ve ruhsal pratiğinizi ikiye katlamak olmalı.

İkizler burcu

Entelektüel tarafınızın beslenmeye ihtiyacı var. Önümüzdeki birkaç ay felsefi yaklaşımlarda bulunmak ve zihninizin sınırlarını zorlamak için mükemmel bir zaman. İlginizi çeken ve sizi zorlayan kişilerle sosyalleşmek için zaman ayırın. Konfor alanınızdan çıkıp seyahat etmek için yeni fırsatlara “evet” deyin.

21 Mayıs’tan 10 Temmuz’a kadar, yazarlık yapan İkizler’in iletişim sektöründe yaratmak istedikleri için ilham veren Mars yanında olacak.

Yengeç burcu

Bir yengeci ne motive eder? Tabii ki aşk. Bu yaz Mars size ekstra olarak bir doz da cesaret veriyor. Önümüzdeki aylarda normalden daha güçlü olacaksınız. Hedeflerinizin arkasından koşma motivasyonunuzun ne olduğunu unuttuysanız, Haziran ayı boyunca Mars, değerlerinizle tekrar bağlantı kurmanıza yardımcı olacak. Güven evinizdeki Mars, değişiklik için zihninizi geçici olarak maddi konulara odaklayacak.

Bütün bir yıl boyunca Jüpiter sosyal çevrenizi genişletecek ve benzer ruhlarla bağlantı kurmanıza izin verecek. Işığınızın parlamasına izin verin ve bu ışığı arzu ettiğiniz fırsatları kendinize çekmek için kullanın.

Aslan burcu

Mars, 21 Mayıs’tan 10 Temmuz’a kadar burcunuzu ziyaret ediyor. Bu da yaratıcı ateşinizin parlayacağı anlamına geliyor. Bu zamanı nasıl değerlendireceksiniz? Sadece iki yılda bir gelen bu güçlü enerjiyi akıllıca yönlendirin. Bu bir süreliğine çevrenizdekileri geri plana atarak benzersiz arzularınıza öncelik vermeniz gereken bir geçiş süreci. Sabırsızlanmayı bırakarak ana odaklanın.

Jüpiter ve Uranüs sizi kariyerinizde yenilik yapmaya ve daha büyük hayaller kurmaya itiyor. Daha yüksekten uçmaya başladığınız bu dönem, eğer ne istediğinizi bilirseniz onu yerine getirmeyi vadediyor.

Başak burcu

Gezegenler bütün yaz boyunca haritanızın tepesinde gezinecek. Bu sizin için görünür olma ve büyük oynama zamanı! Entelektüel, kariyer ve topluluk evleriniz aydınlandı. Bu nedenle sesinizi kullanın ve dış dünyayla bağlantı kurun. Ağustos ayında gezegenler dinlenme ve mahremiyeti temsil eden 12. Ev’inizde. Bu dönemde inziva moduna girmeyi seçebilirsiniz. O zamana kadar bu sosyal dönemin tadını çıkarın.

Terazi burcu

Yaz boyunca Venüs ile Mars kariyer ve topluluk evlerinizin üzerinde hareket ediyor. Sosyalleşmenin yoğun olduğu bir zaman. Bununla birlikte Satürn, bir amacınız olduğundan emin olmak istiyor. Gerçek arkadaşlıklarınız kendini belli ederken kime güvenebileceğiniz de açığa çıkmış oluyor.

2024’e kadar yakınlığı temsil eden 8. Ev’inizde olacak Jüpiter, partnerliklerinizin derinliğini arttırdığından romantik ilgi alanlarınız ve yakın ilişkileriniz normalden daha fazla ilgi ve dikkat gerektirecek. Bu döngü, karşınızdakinin yansıması aracılığıyla daha fazla içe dönme çalışması yapmanıza yarayabilir.

Akrep burcu

2011’den beri ilk kez Jüpiter ilişki evinize girdi. Önümüzdeki bahara kadar en yakın çevreniz sizden büyük bir inanç ve destek alacak. Bununla birlikte 10 Temmuz’a kadar Aslan burcunda olan Mars, tüm çabanızı iş ve kariyere odaklıyor. Önemli hedeflere ilerlemek için bu dinamik enerjiyi iyi kullanın.

Yengeç döneminde ise Temmuz ve Ağustos arasındaki geçiş sırasında seyahat ve öğrenmeyi temsil eden 9. Ev’iniz harekete geçiyor. Bu süreçte başarma arzunuzu daha felsefi bir yaklaşımla dengeleyin.

Yay burcu

Sizin için gelecek yıl çevrenizdeki öğretmeni bulmakla ilgili. İş alanınızdaki Jüpiter, sorumluluklarınızın artacağı anlamına geliyor. Günlük yaşantınızın temposu artarken Jüpiter’in beraberinde getirdiği canlandırıcı enerji de aynı oranda yükselecek.

Yaz, burcunuz için diğer burçlardan daha derin bir anlam taşıyor. İkizler dönemi seks ve yakınlık alanınız olan 8. Ev’inizde başlıyor ve sizden savunmasız olmanızı istiyor. Aynı zamanlarda öğrenme alanınız olan 9. Ev’inizdeki Mars size ruhsal yolculuğunuzda iyileşmeler vadediyor.

Oğlak burcu

Yaz sizin için yavaş başlıyor. Mars, 10 Temmuz’a kadar kırılganlık ve dönüşüm alanınız olan 8. Ev’inizden geçecek. Eğer bir ilişki içindeyseniz, ortak bir iş yaparak birlikteliğinizi derinleştirebilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa bu, kendi gerçekliğinize yeniden bağlanmakla ilgilidir.

Aslan dönemi size rahatlama getirecek, Mars ise öğrenme, seyahat ve keşif evinize girecek. Kalp merkezli 5. Ev’inizdeki Jüpiter sayesinde merakınızın ve eğlencenin peşinden gitme zamanı geliyor.

Kova burcu

İnanç, destek ve iyimserlik gezeni olan Jüpiter, haritanızın ortasında duruyor ve 2024 baharına kadar aile ilişkilerinizi ve ev yaşamınızı güçlendiriyor. Bu, Satürn’ün burcunuzdan geçişi nedeniyle yolunuza çıkabilecek engelleri yönetmeniz gerektiğinde sizi sakinleştirecek sağlam ve dengeleyici bir etkidir.

Gezegenler samimiyet, tutku ve ilişki evlerinizde sıralanırken bu yaz size neşe getirecek ve boş vermeyi öğretecek. 4 Haziran dolunayıyla sosyal alanınızda bu durum zirve yapacak. Mars, 10 Temmuz’a kadar ilişki evinizdeyken çatışmaların ve tatminsizliğin sizi alt etmesine izin vermeyin. Odağınızı kendinize çekerek bu Mars dalgasının geçmesine izin verin.

Balık burcu

Satürn ve Jüpiter, yaratıcı fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için iş birliği yapıyor. Jüpiter 2024 baharına kadar yazı evinizdeyken, sanatçıların ilham bulmak için zamana ihtiyaç duyduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Yazın yavaş temposunu, yakın arkadaşlarınız ve ailenizden oluşan konfor alanınızda kalmak için kullanın. Böylece zihninizin özgürce dolaşmasına izin verebilirsiniz. Haziran ortasına kadar Uranüs ve Mars içinizdeki dinmek bilmeyen enerjiyi harekete geçirecek. Siz de bu enerjiyi üretkenliğe, sanata, sosyalleşmeye ve keşifler yapmaya yönlendirebilirsiniz.

BLOOM SHOP