En az eylül ayı kadar yoğun ve heyecanlı geçen ekim ayı, yazdan geriye kalan son güzel havaları değerlendirdiğimiz, bedenimizi kış günlerine hazırlarken ruhumuzu ve zihnimizi yeni deneyimlerle beslediğimiz bir dönem oluyor. Live to Bloom’da, bizlerin içini sizlerle yeniden bir araya gelebilmenin, yeni deneyimler paylaşabilmenin heyecanı kaplarken siz bu ekim ayında neler yapabiliriz diye düşünüyorsanız bize kulak verin!


Katılın

Kanyon alışveriş merkezinde 7-17 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Live to Bloom Wellness ile uzun bir aradan sonra yeniden buluşuyoruz! Pandemi ile geçen bu yorucu 1.5 senenin ardından sağlık ve mutluluk ile yeniden bir araya geldiğimiz Wellness Kanyon’da boyunca yerel, temiz ve etik markalar, uzmanların katılımı ile gerçekleşen sohbetler, birbirinden eğlenceli workshoplar ve size özel fırsatlar Kanyon çatısı altında buluşuyor. Sizleri de aramızda görmekten çok mutlu oluruz!

Deneyin

FOREO
UFO™ 2 Power Maske Ve Işık Terapi Cihazı
SATIN AL

Cilt bakımı dünyasına adeta gelecekten gelen LED ışıklar; güneş hasarı, akne, gül hastalığı, egzama, sedef hastalığı, dermatit gibi sorunların tedavisinde kullanılıyor. Cilt yenilenme ve yara iyileşme sürecini büyük ölçüde hızlandıran LED ışıklar doğru sıcaklık ile birleşince erken yaşlanma dahil tüm cilt sorunlarına ortadan kaldırabiliyor. Maske ve ışık terapi cihazı FOREO UFO 2 her iki teknolojiyi tek bir alette birleştirerek tek seferde cilde ihtiyacı olan tüm bakımı eksiksiz şekilde sağlıyor. Güçlü içerikli yüz maskelerini ihtiyaca göre değişen LED ışıklar, kriyo/termo terapi ve titreşimler ile cilde derinlemesine nüfuz ettiriyor. Sonucunda cilt daha sağlıklı, dolgun, pürüzsüz ve canlı bir görünüme sahip oluyor.

İzleyin

Uzun bir bekleyişin ardından 22 Ekim’de beyaz perdede izleyebileceğimiz Minari, seyircisini 1980’li yılların ABD’sine götürüyor. Güney Kore kökenli bir ailenin, Arkansas’ın kırsalına yerleşerek burada yeni bir çevre ve düzene adapte olma sürecini konu alan film, onlara yardım etmek için Kore’den gelen büyükanne ile aile ve evlilik kavramları üzerine duygu yüklü bir bakış sunuyor. Yi ailesinin çarpıcı ve duygusal hikayesini takip eden filmde, Okja ve Burning gibi başarılı yapımlardan tanıdığımız Steven Yeun başrolde yer alırken ona filmdeki etkileyici performansıyla 93. Oscar Ödüllerinden En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü alan Youn-Yuh Jung eşlik ediyor.

Tadın

Yaratıcı ve lokal tatlar arıyorsanız Şef İsmet Saz imzası taşıyan The Steeve’in mutfağına uğrayın. İstanbul Boğazı’nın kıyısında, Kuruçeşme’de bulunan The Steeve, en taze deniz mahsulleri ile sahil tadını tabaklara taşıyor. Açık mutfak konsepti ile şeffaf bir üslup belirleyen The Steeve, tapasları ve paellaları ile de Latin rüzgarını harika sunumlar ile bir araya getiriyor.

Takip edin

Mevsim geçişleri sadece modern hayatın temposunda değil, antik öğretilerde de yeni başlangıçları simgeliyor. Havanın, suyun ve toprağın değişimi etrafı hareketli, adeta rüzgar gibi bir enerjinin kaplamasına neden oluyor. En az rüzgar kadar hareketli ve dengesiz bu enerji ise her birimizi hastalıklara, alerjilere, zihinsel zorluklara karşı daha savunmasız bir yere çekiyor. Bizler de bu sonbaharı sorunsuz; güçlü bağışıklığa ve yüksek enerjiye sahip olarak geçirmek için kadim şifa öğretisi Ayurveda‘nın desteğinden faydalanıyoruz. Bedenimizi tüm negatifliklerden arındırmaya ekstra özen göstereceğimiz 3 günlük planımız için bizi takip edin!

Gezin

Bir sonbahar klasiği haline gelmiş Contemporary İstanbul, 16. defa 7 Ekim ile 10 Ekim tarihleri arasında yerli ve yabancı çağdaş sanat galerilerini bir araya getiriyor. Bu sene kültürel miraslar arasında görülen, restorasyon bölgesi Tersane İstanbul’da gerçekleşecek Contemporary İstanbul en çağdaş sanat eserleri ile tarihi buluşturarak tüm misafirlere unutulamaz bir deneyim sunuyor.

Giyin

HIP+HAPPEN
Blossom Elbise
SATIN AL

Zamansız favoriler arasında yer alan floral desenli elbiseler, romantik baharın gelişiyle gardıropların ön raflarına taşınıyor. Çiçek bahçelerini stilinize davet etmek ve sonbaharda enerjinizi çiçeklerin yüksek titreşimlerinden almak için moda pusulasınızın Hip+Happen’ın zarafet dozu yüksek Blossom Elbisesini göstermesine izin verin. Görünümünüze optimist bir tavır katacak olan bu elbise ile güneşin son demlerinin tadını doyasıya çıkaracak ve romantik bir kuşatma altına gireceksiniz.

Dinleyin

Hem gotik hem romantik demek Lana Del Rey’i tanımlamak için yeterli olmayacak olsa da ünlü sanatçının buğulu sesiyle buluşmak için takviminize 22 Ekim‘i not edin. Sekizinci albümü Blue Banisters ile bir kez daha kendine has melankolik tınıları dinleyicileri ile buluşturacak olan başarılı sanatçının, albümün fragmanı niteliğindeki single’ları Arcadia, Wildflower Wildfire, Blue Banisters ve Text Book, Rey’in ne kadar güçlü bir hikaye anlatıcısı olduğunu yavaş ilerleyen melodileri ve etkileyici sözleri ile kanıtlıyor.


BLOOM SHOP