İyi yaşam farkındalığını paylaşmak, birçok uzmandan öğrenmek, ilham olmak ve her anlamda bilinçli seçimler yapabilmek için Live to Bloom Wellness, Kanyon’da, 7-17 Ekim tarihleri arasında başlıyor!


11 gün boyunca devam edecek etkinliğimizde uzmanlarımızla fonksiyonel beslenme, Mindfulness, stres azaltmaya yardımcı nefes teknikleri, enerji bedeni, temiz güzellik, aromaterapi ve astroloji gibi konuları konuşacağız. Aynı zamanda temiz, etik ve doğa dostu ürünler ile içten dışa iyileşme sunan 10’dan fazla marka ile daha bilinçli seçimler yapacağız.

Program Akışı

7 Ekim, Perşembe

Arzu Özev ile Wellness Nedir? – 12:30

Live to Bloom’a ilham verenlerden, merhamet odaklı terapi uzmanı, yoga eğitmeni, bitkisel bazlı şef Arzu Özev: “Wellness; sadece hasta olmamak için çabalamak değil, aynı zamanda da bir başkalaşım ve kendini geliştirme sürecidir.” diyerek Wellness’ın tüm boyutlarını ele alıyor.


Mina Pamir ile Bitki Bazlı Beslenme – 15:00

Bütünsel sağlık ve iyi yaşam platformu Minergy Wellness kurucusu, holistik beslenme koçu Mina Pamir: “Eğer kötü hissediyorsan hep kötü hissetmek zorunda değilsin.” felsefesini bitkisel bazlı beslenme ile nasıl buluşturulabildiğine rehberlik ediyor.


Burcu Babayiğit ile Breathwork – 16:00

Yoga ve meditasyon eğitmeni, Live to Bloom’a ilham verenlerden Burcu Babayiğit, nefesin iyileştirici gücünü anlatıyor ve pratikler ile ilk elden deneyimletiyor.


8 Ekim, Cuma

Ebru Zeynep Altay ile Şekersiz Besleme Nasıl Mümkün? – 12:30

IFM FMCA Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçu, 21 Günde Şekersizsiniz programı ile birçok kişinin rafine şekeri bırakarak daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olan Ebru Zeynep Altay şekersiz beslenme tüyolarını paylaşıyor.


The Body Shop: Cilt Bakımında Kullanılan Doğal Bileşenler ve Etkileri – 17:00

Aromaterapist İdil Ertürkler ve The Body Shop Kıdemli Marka Müdürü Tuğçe Didin‘in doğanın sunduğu tüm bileşenleri tepeden tırnağa; yüz, saç, beden bakımı için nasıl kullanmamız gerektiğini konuşuyor.


9 Ekim, Cumartesi

Merve Uçar Filiz ile Niyetin Gücüyle Kendi Gerçeğini Yaratmak – 14:00

Gerçek, doğal taş ve kristallerin muhteşem enerjisi ve ritüellerin gücünden doğan 108 Niyettaşı markasının kurucusu Merve Uçar, niyet etmenin gücünden bahsederken günlük hayatta uygulanabilir basit pratiklerle, dönüşümün ve farkındalıklı bir yaşamın kapılarını aralamanın yollarını paylaşıyor.


Pınar Hotiç ile İçten Dışa Sağlıkla Yaş Almak- 15:00

“Yaşlanmak konusunda eskisi kadar endişe etmiyorum ve artık belirli bir şekilde görünme çabası ve baskısı da hissetmiyorum. Çünkü uzun zamandır benim için doğal, sağlıklı, kaliteli ve iyi bir şekilde yaş alabilmek çok daha önemli ve anlamlı hale geldi.” diyen Positive Aging lideri Pınar Hotiç, iyi yaş alma önerilerini paylaşıyor.


MİSBAHÇE: Serra GÖNEY ve Ece BAYRAM ile Doğal Dermokozmetiğin Doğuşu – 17:00

Kimyasal içermeyen doğal ve temiz kozmetiğin gücüne inanan Misbahçe‘nin kurucu ortağı Serra Göney, eczacı Ece Bayram ile günümüz güzellik endüstrisinine damgasını vuran dermokozmetiğin doğuşuna doğal bir perspektiften yaklaşıyor.


10 Ekim, Pazar

Raquel Habib ile Değişim An’da Başlar – 14:00

Mindful Coaching ve Mindfulness Temelli Stres Yönetimi eğitimi veren Raquel Habib konuşmasını: “Zihnimizi eğiterek kendi hayatımızı, düşüncelerimizi, duygularımızı, tepkilerimizi kontrolümüz altına almak ve hayatı es geçmeden bize sunduğu tüm güzellikler ve zorluklarla dengede yaşayabilmemiz bizlerin elinde. 10 Ekim’de saat 14:00’de birlikte değişime açılan zihinlerimizle Mindfulness ve “anda kalmaya” tüm boyutları ile bakalım ve yeni farkındalıklar yaşayalım.” diyerek özetliyor.


Ecem Kızıltoprak ile Astroloji – 15:00

Live to Bloom’un ilham verenlerinden Astrolog Ecem Kızıltoprak gökyüzü olaylarının karakterimizi ve kaderimizi nasıl etkileyebildiğini anlatırken odağına 2022 senesini ve Zodyak kuşağındaki her burcu nelerin beklediğini alıyor.


Merva Onur ile Altın Nefes, Altın Kalp, Altın Zihin – 16:00

Nefes egzersizleri, Wellbeing çalışmaları, kadim öğretiler ile yenilikçi yaklaşımları birleştiren GEACITY Art of Being’in kurucusu Merve Onur bilinçli, bağlantılı ve sürekli nefesi; zihin, beden ve duyguları birbirine bağlayan yegane araç olarak tanımlarken nefes sanatında ustalaşmanın problem çözücü, hafifletici gücüne vurgu yapıyor. İyileştikçe ışıldayacağımız, ışıldadıkça iyileşeceğimiz bir sohbet sunuyor.


14 Ekim, Perşembe

Raquel Habib ile Merhamet Yorgunluğu – 14:00

Mindful Coaching ve Mindfulness Temelli Stres Yönetimi eğitimi veren Raquel Habib: “Gerçekten şefkat nedir? Şefkat gerçek anlamında değil de yanlış anlaşılır ise bir tükenmezliğe, yorgunluğa götürür. Buna empati de dahildir. Gerçekten empati nedir ve ne değildir? Hayır demek, sınır çizmek inanılanın aksine şefkatsizlik değildir.” diyor. Temelinde şefkat duygusuna dair tüm konuşulması gerekenleri ise sevgi ve şefkat yönlendirmeli meditasyon pratiği takip ediyor.


Saf Nutrition: Mina PAMİR ile Süper Gıdaların Gücü – 15:00

Holistik beslenme koçu Mina Pamir özellikle bitkisel bazlı beslenmede eksik kalabilen çoğu besin değerinin yine doğanın sunduğu kaynaklar ile nasıl desteklenebileceğini organik, vegan ve besin değeri yüksek gıdalar üreten Saf Nutrition ile anlatıyor.


Burcu Babayiğit ile Yüz Yogası – 16:00

Yoga ve meditasyon eğitmeni, Live to Bloom’a ilham verenlerden Burcu Babayiğit her yaşta pürüzsüz ve dolgun görünen bir cilt için çeşitli yüz kaslarını çalıştırmayı hedefleyen bir yoga rutinini paylaşıyor.


15 Ekim, Cuma

Meltem Fakabasmaz ile Nefes ve Beden Farkındalığı – 12:30

Yoga, meditasyon ve nefes eğitmeni, Live to Bloom’un ilham verenlerinden Meltem Fakabasmaz‘a göre “Nefes, yoga pratiklerinin olmazsa olmazıdır. Nefes ve hareket dinamiği, prananın tüm bedene ulaşabilmesi için uyumla gerçekleşir.” Meltem, Prana yani yaşam enerjisinin aktif hale getirmenin yollarından bahsediyor.


Homemade Aromaterapi: Cansın Gelişli ile Kozmetik Aromaterapi – 16:00

Homemade Aromaterapi AR-GE sorumlusu, fitoterapist ve eczacı Cansın Gelişli, Aromaterapi ile saçımızı, cildimizi, tırnaklarımızı kendimize ve dünyamıza zarar vermeden güzelleştirmenin yollarından bahsederken günlük hayatımızda uygulayabileceğimiz mis kokulu pratik öneriler sunuyor.


16 Ekim, Cumartesi

Sezin GÜLERYÜZ ile 5 Adımda Sağlıklı Mutfak – 13:00

Yüksek tempolu şehir hayatında sağlıklı beslenmek için zaman bulamayabiliyoruz. Herkese sadece 5 adımda bitkisel bazlı, hem sağlığa ve hem de gezegene iyi gelen bir beslenme modeli sunan profesyonel aşçı, Gökkuşağı Tarifleri yemek kitabının yazarı Sezin Güleryüz, Instagram ismi ile @healthyfoodbreak, sağlıklı mutfak kurma tüyolarını paylaşıyor.


Aslı Tür ile Bütünsel Sağlığın Yapı Taşları – 14:00

Beslenme Terapisi Uygulayıcısı ve Restorative Wellness Practitioner™ Aslı Tür, bütünsel sağlığa ulaşabilmemiz için beslenme alışkanlıklarımızı nasıl değiştirmemiz gerektiği konusunda önerilerde bulunuyor.


Ayça İşbilir ile Ayurvedik Yaşam – 16:00

Ayurveda Danışmanı ve yazar Ayça İşbilir: “Beden, zihin bütünlüğü ve sağlığı için düzenli yapılan sabah ritüelidir.” diyerek açıkladığı günlük rutinlerin ve basit uygulamaların kadim şifa öğretisi Ayurveda’da kapladığı önemi, tüm faydaları ile vurguluyor.


MİSBAHÇE: Serra Göney ve Nilay Yalçınkaya ile Yağlı ve Karma Cilt Bakımının Püf Noktaları – 17:00

Kimyasal içermeyen doğal ve temiz kozmetiğin gücüne inanan Misbahçe‘nin kurucu ortağı Serra Göney, güzellik editörü ve marka danışmanı Nilay Yalçınkaya, cilt problemleri ile en sık karşılaşan yağlı ve karma ciltlerin bakım rutinlerinde özellikle dikkat etmesi gereken püf noktaları konuşuyor.


17 Ekim, Pazar

Suzi Akalan Maçoro ile Titreşimlerin Gücü (Ses Meditasyonu) – 13:30

Sertifikalı Bütünleşik Ses İyileşme sağlayıcısı ve Ses Meditasyonu uygulayıcısı Suzin Akalan Maçoro titreşimlerin enerji ve ruh durumu üzerindeki yükseltici gücünü bir ses meditasyonu ile dinleyenlere yaşatıyor.


Ecem Kızıltoprak ve Mina Pamir ile Foodastrology: Wellness için Astroloji – 15:00

Astrolog Ecem Kızıltoprak ve Holistik Beslenme Uzmanı Mina Pamir bu keyfili panelde Zodyak’taki her burcun kendi beden, zihin ve ruh durumunda en iyi şekilde hissetmelerini sağlayan beslenme şekillerini konuşuyor.


Live to Bloom Wellness katılımcı markalar

 • Doğaya ve insana saygı, iyi tarım uygulamaları, sürdürülebilirlik ve inovasyon kavramlarını benimseyerek oluşturdukları hikayeleriyle Ancient Greens
 • Bulunduğu her ortamı güzelleştiren mumlarıyla Candle & Friends ve Echoes & Scent Lab,
 • %100 doğal ve toksik olmayan, benzersiz ve yenilikçi bir dermakozmetik markası Misbahçe
 • %100 yerli üretim ürünleriyle Cey Natural Foods,
 • Çay tutkunlarının favorileri Chado ve Melez Tea,
 • Eğlenceli çoraplarıyla Fundaze,
 • Mutfakların vazgeçilmezi La Fabrika,
 • İyi olma halini destekleyen seçili markaları bir çatıda buluşturan Live to Bloom Shop,
 • Doğanın öz lezzetleri ile hazırlanan Saf Nutrition,
 • Soğal bileşenlerden oluşan, hijyenik kullanım koşullarına uygun, doğa dostu malzemelerle sunulan yeni nesil diş macunu TBrush,
 • Süper tahıllar, glütensiz unlar, süper tozlar, organik gıda takviyeleriyle Wefood
BLOOM SHOP