Koşarken, pedalları çevirirken ya da ağırlık kaldırırken müzikten daha iyi bir motivasyon aracı bulan var mı? Biz hedefe ulaşmada daha iyisini henüz keşfetmedik! Egzersizinizin daha eğlenceli geçmesini sağlayacak bir playlist arıyorsanız, sizi moda sokup hareketlendirecek 10 şarkıyı bir araya getirdik! Keyifli dinlemeler!

Kendrick Lamar, SZA – All The Stars

Black Panther Soundtrack’inin en sevilen şarkılarından biri olan All The Stars, tam bir egzersiz şarkısı! İlk dinlendiği andan itibaren bağımlılık yapan bu şarkı, en zorlu egzersiz programlarında bile insana güç veriyor!

Dua Lipa – New Rules

Kız dayanışmasının gerçek bir eseri olan New Rules, size saygı duymayan erkeği hayatınızdan çıkarmanız için sağladığı motivasyon kadar, koşarken ihtiyaç duyduğunuz gücü de veriyor! Telefonunuzu koyabileceğiniz bir alan varsa, son derece eğlenceli klibine bir göz atmanızı öneririz.

Kanye West – Stronger

“Beni öldürmeyen şey güçlendirir” mottosu ile 2009 yılında hayatımıza giren Stronger, hala yoğun egzersiz programlarında en çok dinlenen şarkılardan biri. Kanye West’in eski şarkıları daha mı güzelmiş ne?

Beyonce – Run The World

Yine “old but gold” şarkılardan biri, Run The World! Kesinlikle kolunuzu bile kıpırdatamayacağınızı düşündüğünüz günlerde koşu hedefinizi tutturmanızı sağlayacak tam bir motivasyon deposu!

The Weeknd, Kendrick Lamar – Pray For Me

Yine Black Panther Soundtrack’inin sevilenlerinden biri olan Pray For Me, açık havada da koşsanız, salonda kardiyo da çalışsanız motivasyonunuzu artıracak eğlenceli bir şarkı.

Britney Spears – Work B**ch

Youtube da 281 milyon kez izlenmiş klibiyle Britney Spears’ın bu efsanesi tam bir fitness şarkısı! Britney şarkının sözlerinde bile bikininin içinde seksi görünmek istiyorsak, bunun için çalışmamızı söylüyor!

David Guetta, Ne-Yo, Akon – Play Hard

Yeni şarkılar araştırırken bile kendimizi 2013 senesinde bulmamıza neden olan Play Hard, bitirmeniz gereken egzersiz ya da iş her ne olursa olsun size güç verecek!

Macklemore & Ryan Lewis – Can’t Hold Us

Durdurulamaz hissetmek için biraz hareketlenmeye ihtiyacınız varsa, Can’t Hold Us aradığınız şarkı! Milyonlarca kişi bizim gibi düşünüyor olacak ki, şarkının videosu Youtube’da tam 584 milyon kez izlenmiş!

John Newman – Love Me Again

Yağ yakma antrenmanlarının bir numaralı eşlikçisi olan Love Me Again, modunuzu yükseltmek ve sizi hızlı bir tempoya hazırlamak için gereken her şeye sahip.

Iggy Azalea, Quavo – Savior

Son zamanların en eğlenceli düetlerinden biri olan Savior, fitness için gereken motivasyonu sağlamanın yanı sıra, spor yaparken harika zaman geçirmenizi sağlayacak.

BLOOM SHOP