Fotoğraf: manrepeller.com

Bazı günler yataktan çıkmak, giyinmek ve işe gitmek her zamankinden daha zordur. Sabah fincan fincan kahve içmemize rağmen uyanmakta, çalışmaya başlayacak enerji bulmakta zorlanabiliriz. İşte böyle günler için modunuzu yükseltecek bir playlist hazırladık! Hadi kulaklıklarınızı takıp gözünüzde büyüttüğünüz işlerin nasıl hızla eridiğini izleyin!

Dinlemek için başlığa tıklayın!

1. Marvin Gaye&Tammi Terrell – Ain’t no Mountain High Enough

1967 yılında çıkış yapan bu şarkı hala içimizi kıpır kıpır yapıyor! Sözleri mi daha güzel, müziği mi yoksa Marvin Gaye’in sesi mi, bir türlü karar veremiyoruz.

2. Parov Stelar – Hooked On You feat. Timothy Auld

Eğlenceli bir warm up şarkısı olan Hooked On You, zor günlerde enerjiyi yükseltmek için birebir.

3. Kate Ryan – Wonderful Life

1987 yılında tanıştığımız, bize hayatın aslında ne kadar harika olduğunu anlatan Wonderful Life’ın Kate Ryan versiyonu, sizi bir anda bambaşka yerlere götürecek.

4. Soha – Mil Pasos

Kendinizi bir anda güney sahillerinde hissedeceğiniz, adeta meditatif bir parça. Günün stresinden arınmak ve biraz rahatlamak için mükemmel seçim.

5. Postmodern Jukebox- Jealous

Daha önce Postmodern Jukebox dinlemediyseniz, Jealous sizin için harika bir başlangıç olacak. Kıskançlık anca bu kadar tatlı anlatılabilirdi!

6. Foster The People – Pumped up Kicks

Modern çağın marşlarından biri olan Pumped up Kicks, acil enerji ihtiyacı duyduğunuz anlarda dinlenilebilecek şarkılardan biri. Çıkalı 7 sene olmasına rağmen hala dinlememiz bu yüzden!

7. Ansel Elgort – Thief

Thief’in yavaş başlangıcına aldanmayın, bir anda kendinizi masanızda gizli gizli dans ederken bulabilirsiniz.

Öneri: Spinning dersleri için tam bir motivasyon kaynağı!

8. The Temper Trap – Fall Together

Hem eğlenceli hem asi! Avustralyalı grubun diğer şarkılarına da bir şans vermenizi öneririz.

9. Estelle – American Boy

Asla modası geçmez! Sabahları canlı uyanmanıza yardımcı olur, dinlenmesi her daim keyif verir. Ne zaman enerjinizin düştüğünü düşünürseniz dinleyebileceğiniz 2008 yılı çıkışlı American Boy, Kanye West’in eski haline doyabileceğimiz nefis bir şarkı!

10. Bebe – Malo

Biraz da Latin esintisi! Ofis sabahlarında size can verecek, uzun yolda dinlenmesi keyif veren, eskimeyen müzik lezzetlerinden.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:

BLOOM SHOP