Şehrin yoğun ve yorucu temposuna yine şehrin içinde bir panzehir arayanlara, dinlediren ve arındıran harika bir öneri hazırladık!

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un ilhamını Alpler’den alan markası Pürovel Spa & Sport’un şehrin merkezinde sunduğu hizmet ve ürün kalitesiyle bu deneyimi yaşamak isteyen misafirlerine “en iyi” halleriyle buluşturmayı vadediyor. Bu hizmeti de harika bir boğaz manzarasına sahip yeşillikler içerisindeki Pürovel’de sunuyor. İstanbul’da yalnızca kendisinde bulunan ve esansiyel yağlarıyla beden ile zihin üzerindeki etkisini kanıtlamış Aromatherapy Associates’in zengin ürün çeşitleriyle de gerçek bir spa deneyimi yaşatıyor.

“ARL Facial” ile cilt bakımı 

Pürovel Spa & Sport aynı zamanda Türkiye’de yalnızca yine kendisinde bulunan Aromatherapy ARL Facial cilt bakım cihazıyla hiçbir yerde bulunamayacak özel bir hizmet de sunuyor.

Pürovel’in zengin dünyasını yansıtan yüksek kaliteli bu cihaz, “Lifting” ve “Deep Clean” olmak üzere iki farklı başlığa ayrılarak ihtiyaca yönelik işlemler uygularken cerrahi müdahaleye gerek kalmadan doğal bir tedavi yöntemiyle kolay ve hızlı çözümler sunuyor.

Wellness sektöründe başarılı çalışmalara imza atan Aromatherapy Associates markasının deneyimli uzmanı Monica Fonseca, ARL Facial cilt bakım cihazıyla ilgili olarak şu sözleri paylaşıyor: “ARL Facial, kas elastikiyetini geliştirirken cilt parlaklığını arttırıyor, cildi canlandırıyor ve daha derinlemesine bir cilt temizliği sağlıyor. Aynı zamanda kabarcık ve sivilce benzeri cilt problemlerinin azalmasına ve şişkinliğin giderilmesine yardımcı olarak gelişmiş bir tedavi uyguluyor.

ARL Facial cilt bakım cihazı, vücudunun herhangi bir yerinde metal olan kişilere hiçbir şekilde uygulanmazken botox bulunan kişilerde ilk 1 ay yapılamıyor. 60 ve 90 dakika olmak üzere iki farklı çeşidi bulunan uygulama, 35 yaş ve üstüne öneriliyor. Fakat cildinde kırışıklığı çok olan kişiler için daha erken yaşta da bu işlem yapılabiliyor.” 

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP