Theta Healing, alternatif bir meditasyon tekniği olup enerji akışıyla hücrelerimizde kalıcı değişimler yapmayı hedeflemektedir.

Theta Healing seansları sonucu ortaya çıkan neticeler fiziksel, psikolojik ve spiritüel dönüşümlerdir. Bu nedenle bu uygulama, halihazırda sahip olduğumuz tüm düzeylerden çok daha sağlıklı bir düzeye erişebilmeyi ve dönüşebilmeyi amaçlar. Derin bir bilinçaltı yolculuğuna çıkmak istiyorsanız Theta Healing’in şifa yolculuğuna kulak verin!

Theta Healing nedir?

1995’te Vianna Stibal tarafından bulunan Theta Healing, kısa sürede tüm dünyaya yayılarak Arjantin, Avusturalya, Brezilya, İngiltere, İtalya, Amerika ve Türkiye gibi pek çok ülkede adından bahsettirmeye başladı. Bunun sebebi bu yöntemin ortak bir zihin, beden ve evren çalışması olması.

Çocukluğumuza dayanan inanç ve düşüncelerimiz çevremizi, ilişkilerimizi, seçimlerimizi ve günlük rutinimizi belirlemekteler. Beyindeki teta dalgası ise bilinçaltımızla en çok bağ kurabildiğimiz seviyedir. Yarı bilinçli yarı bilinçsiz olduğumuz bu seviyede, kendimizle ilgili pek çok bastırılmış duyguyu, öfkeyi, pişmanlığı veya derinlere itilmiş farklı duyguları keşfedebiliriz.

Bu yüzden teta seviyesine erişebilmek, psikolojik olarak bizi kötü etkileyen durumları çözebilmek için son derece önemlidir. Theta Healing ile beden ve bilinç uyum, bağ ve iyileşme kavramlarını öne çıkarır. Ayrıca bu iyileştirme tekniğinin kronik hastalıklar, Alzheimer, kanser, hormon dengesizliği gibi rahatsızlıkların etkilerinin azalmasında da rol oynadığı iddia edilmektedir.

Theta Healing nasıl uygulanır?

Hücreleri baz alan bir iyileştirme yöntemi olan Theta Healing, yaşam enerjisi ile dolu olduğumuzu ve bu enerjinin içindeki negatif kısımların budanabileceğini ileri sürmekte. Alıcı hücrelerimizdeki titreşimlerin akışı değiştiğinde hislerimizin de değişim göstereceğini ortaya koymakta. Hislerimiz ve düşüncelerimiz pozitif yönde değiştiğinde ise hayatımızda değişecektir.

Rahatsız olduğunuz bir düşüncenin temeline indiğinizde, bu düşüncenin geçmişini ve kaynağını araştırdığınızda, daha derine doğru bir yolculuk yaparak kafanızdaki kalıplaşmış kodları değiştirme şansı yakalayabiliriz. Bu kalıplaşmış kodları değiştirmenin yolu soru-cevap tekniğiyle düşünme ve irdeleme yoluna gitmektir.

Kalıplaşmış düşünce kodları kırıldığında vücudunuzdaki her hücre bu durumdan etkilenir ve böylece beden ile zihin yeni fikirlere ve duygulara kapı açabilmek için uygun bir zemin bulur. Bazen çok derin ve karanlık duygular hissedebilir, ağlayabilir veya bütün bunların size fazla geldiğini düşünebilirsiniz.

Ancak size zarar veren kodlar kırıldığında daha mutlu bir hayatın mümkün olduğunu fark edeceksiniz.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP