Güneş, kum ve deniz sayesinde yıpranan ve yorulan saçlarınızı canlandırmak ve eski ışıltısına kavuşturmak için saç bakım rutininizi anında güncelleyecek 3 adımlı rehberimizi keşfedin!


Saç derinize bakım yapın ve saç köklerinizi nemlendirin

Saç derinizdeki cilt hücrelerinin yenilenmesi ve nemlenerek beslenmesi için Hindistan cevizi yağını kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında kuruyan saç derisini nemlendiren ve saç köklerini besleyerek saçların daha hızlı bir şekilde uzamasına yardımcı olan Hindistan cevizi yağı, kırık onarımı için de kurtarıcı bir seçenek. Özel olarak formülize edilen Homemade Aromaterapi’nin Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı ise güçlü etkisiyle saç derinizi rahatlatırken, saçlarınızın neme doymasını sağlıyor.

HOMEMADE AROMATERAPİ
Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı
KEŞFET
AROMATICA
Saç Derisine Özel Peeling
KEŞFET

Güçlü ve parlak saçların sırrı temiz bir saç derisinden geçiyor. Saç derisini fazla sebum ve atıklardan arındırmak için mineral bakımından zengin temizleyiciler, saçları kuruluk ve kaşıntıya karşı koruma kalkanının içerisine alıyor. Ölü deniz tuzu yardımıyla saç derisine peeling etkisi uygulayan Aromatica Saç Derisine Özel Peeling formülündeki bitki özleri ile saç derinizdeki kuruluk ile mücadele ederken saçlarınızın sağlıklı bir ışıltıya kavuşmasına da yardımcı oluyor.


Saçınızı derinlemesine temizleyin ve güçlendirin

Güneşin zararlı UV ışınları, saçların protein yapısına zarar vererek saçların matlaşmasına ve gerilmesine neden oluyor. Tüm duyulara hitap eden, nefis kokusuyla lavanta ise saçların ipeksi bir yumuşaklığa kavuşmasını sağlarken yıpranmış saçların tekrar canlanmasına destek veriyor. Saçlarınızın daha parlak ve canlı bir görünümüne kavuşmasına yardımcı olacak Homemade Aromaterapi Aromaterapik Şampuan, mandalina ve lavanta birlikteliğinin ferahlığını saçlarınızı taşıyarak, hızlı çözümler sunuyor.

HOMEMADE AROMATERAPİ
Aromaterapik Şampuan
KEŞFET

AROMATICA
B5 Vitaminli Güçlendirici Şampuan
KEŞFET

Güneş ışığı ile birlikte saç derisindeki hormon seviyeleri azalırken, özellikle yaz aylarında saç dökülmeleri artıyor. Saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı, güçlendirici etkili B5 vitamini ve saç köklerini güçlendirerek dökülmeyi azaltan biyotin ise saçta koruyucu ve onarıcı bir katman yaratıyor. Aromatica’nın B5 vitamini ve biyotin ile formülize edilen Güçlendirici Şampuanı ise saçları altı farklı bitki özü ile beslerken, saç köklerini güçlendiriyor ve dökülmelere karşı gardınızı almanızı sağlıyor.


Saçlarınızı canlandırın ve ışıltı kazandırın

Saç serumları, güneşin verdiği hasar sebebiyle cansızlaşan saçlarınızı olduğundan daha hacimli ve parlak göstermek için birebir. Abtira Garden’ın Lily Saç Uçları İçin Bakım Serumu ise saçların parlamasına yardımcı olan argan yağı ile güçlendirilirken jojoba yağı ile de saçlara nem kazandırıyor. B5 provitamini ile hazırlanan bu özel karışım, cansız saç uçlarını yeniden yapılandırırken, saç kırıklarını da önlemeye yardımcı oluyor.

ABTIRA GARDEN
Lily Saç Uçları İçin Bakım Serumu
KEŞFET

ABTIRA GARDEN
Maquis Güçlü + Parlak Saç İçin Maki Toniği
KEŞFET

Kuru saçları nemlendiren, yağlı saçlardaki yağı ise minimize eden besleyici ve nemlendirici etkili tonikler doğal bir ışıltı ile parlayan saçlar için en yakın arkadaşınız olabilir. Ege bahçelerinin esintilerini banyonuza taşıyan Abtira Garden Maquis Maki Toniği, içeriğindeki beş farklı AHA asitleri ve harika bitkilerle saç uçlarınıza bebeksi bir his kazandırırken saçlarınızın enerjisini yeniden kazanarak daha parlak bir görünüme kavuşmasına destek oluyor.
Live To Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP