Her birimiz güneş burcumuzu neredeyse adımız gibi biliyoruz. Arkadaş ortamlarımızda bu konuyu konuşuyor, hatta davranışlarımızı burcumuzun karakter özelliklerine bağlıyoruz. Kendimizden bahsederken esas benliğimizi oluşturan güneş burcundan bahsetmek mantıklı olsa da, dış dünyanın karşılaştığı “biz” yükselen burcumuz ile şekilleniyor. Çevremizdeki insanların daha bizi tanımadan hakkımızda neler düşündüklerini, bırakttığımız ilk izlenimleri yükselen burcumuz belirliyor. Bir başka deyişle yükselen burcumuz, hangi insanları kendimize çektiğimizi ve hangi insanları kendimizden uzaklaştırdığımızı belirliyor. Romantik ilişkilerde ilk çekimin büyük önem taşıması, yükselen burcunuzun özelliklerini diğer astrolojik yerleşimlerinizden daha etkili kılıyor. Yükselen burcunuza göre insanlar neden sizi çekici buluyor merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin!


Yükselen Koç burcu

Koçlar tüm burçların ilki ve ateş grubuna ait olduğu için hayatın alevini yakan kıvılcımlardır. Çevrelerindeki insanları doğal olarak harekete geçirmek ve bir amaç etrafında toplamak gibi bir yetenekleri vardır. Yükselen Koç burçları çevrelerine yaydıkları güçlü enerji sayesinde oldukça çekicidirler. Dışarıdan ilham verici, motive edici ve destekleyici olarak algılanırlar. Özgüvenli, tutkulu birer lider gibi görünürler.

Yükselen Boğa burcu

Lüksü, hayattan keyif almayı ve konforu simgeleyen, toprak grubu üyesi yükselen Boğa burçları, kişisel yaşamlarındaki rafine zevklerini çevrelerine de yansıtmaya çalışırlar. Ekstra bir çaba sarf etmeden etraflarındaki insanları rahat, güvende ve ilgilenilmiş hissettirler. Güvenilirlikleri ve özverileri çekicidir.

Yükselen İkizler burcu

İkizler burcu yükselenine sahip kişiler, canlılıkları ve yüksek enerjileri ile hemen dikkat çekerler. Keskin zekaları ile bir araya getirdikleri oyuncu yüzleri, yükselen İkizleri etrafında olması eğlenceli biri haline getirir. İnsanları heyecan veren, kaygısız ve meraklı auraları ile kendilerine çekerler. Neredeyse her tür insanla bağ kurabilirler ve bulaşıcı bir enerjileri vardır. 

Yükselen Yengeç burcu

Yükselen Yengeçler dış dünyaya zorlanmadan kalplerini açabilirler. Bu özellikleri, karşılarındaki kişilerin de onların yanında savunmasız kalmaktan çekinmemesini sağlar. Çevreleriyle doğal bir şekilde empati kurabilir ve yanlarında bulunan herkesi güvende hissettirebilirler. İnsanları kendilerine şefkatli, düşünceli, sempatik tavırları ve sezgisel doğaları ile çekerler.

Yükselen Aslan burcu

Aslan burcu yükseleni olan kişiler ünlüler gibi dikkat çekerler. Bir odaya girdikleri zaman gözler çoğu zaman yükselen Aslan burcuna döner. Bunun sebebi kendilerine duydukları özgüvenleri ve sahip oldukları zenginlikleri çevreleriyle paylaşma istekleridir. İnsanları gururlu tavırları ve cömertlikleri ile kendilerine çekerler. 

Yükselen Başak burcu

Başak burcu astroloji dünyasında “iyileştirici” olarak bilinir. Aynı zamanda mükemmeliyetçiliğe kaçabilen tavırları ile bilinen Başak burcu yükselenine sahip kişiler, karşılarına çıkan problemleri müthiş bir kıvraklık ve hızla çözebilirler. İlk bakışta ne kadar duygusal olduğu anlaşılmayan büyük kalpleri, güvenilirlikleri ve dürüstlükleri sayesinde insanları kendilerine çeker. 

Yükselen Terazi burcu

Yükselen Terazi burçları dışarıdan önyargıları olmayan, eşitlik duygusu baskın, sempatik insanlar olarak görülürler. Bu nedenle kalabalık sosyal ortamlarda herkes tarafında çok sevilirler. Diplomatik tavırları ve adalet duyguları çevrelerindeki herkesin kendini “duyulmuş” hissetmesini sağlar. Kapsayıcı tavırları ve mantıkları ile duyguları arasında kurdukları müthiş dengeleriyle insanları kendilerine çekerler. 

Yükselen Akrep burcu

Akrep burcunu yükseleninde bulunduran kişiler etraflarınca gizemli olarak algılanırlar bu nedenle oldukça cazibeli bulunurlar. Çevrelerine kendilerini çekici bulacakları kadar gösterip her daim geri gelmelerini sağlayacak kadar geride tutarlar. İnsanları derinlikleri, tutkuları ve doğru içgüdüleri ile kendilerine çekerler. 

Yükselen Yay burcu

Her daim yüksek enerjili ve pozitif tavırlı olan yükselen Yay burçları çevrelerindeki insanların rahatlamasını ve hayattan keyif almasını isterler. Doğal olarak sahip oldukları geniş perspektifleri ve optimist bakış açıları insanları kendilerine çeker. Etraflarındaki insanların kendi dertlerini, üzgünlüklerini unutmalarını sağlayacak bir yaşam enerjileri vardır. 

Yükselen Oğlak burcu

Yükselen Oğlak burçları dışarıdan tüm işlerini yoluna koymuş gibi görünürler. İnsanları kendi hayatlarının patronu olarak kendilerine çekerler. Sorumluluk sahibi, hırslı ve olgun doğaları sayesinde her tür duruma hazırlıklı görünürler. Aynı zamanda çevrelerindeki kişileri motive eden ve standartlarını yükselten bir tavırları vardır. 

Yükselen Kova burcu

Bir düşünce insanı olan yükselen Kova burçlarının zihin akışlarını izlemek heyecan vericidir. Her daim bir adım öteyi düşünebilme yetenekleri ile insanları kendilerine çekerler. Koç burcunu yükseleninde bulunduran kişiler geleceğe umutla ve geniş bir vizyonla bakarlar. Yenilikçi ruhları ve yüksek öz farkındalıkları sayesinde tanıştıkları herkese ilham olurlar. 

Yükselen Balık burcu

Yükselen Balık burçları dış dünyaya bir efor sarf etmeden, hassas ve yumuşak yüzlerini gösterirler. Bu nedenle dışarıdan spiritüel biri olarak algılanırlar. Geleceğe dair pozitif yaklaşımları, zengin hayal güçleri ve affedici tavırları sayesinde çevrelerindeki insanları çok rahat hissettirirler. İnsanları yardımseverlikleri, merhametleri ve pozitif tutumları ile kendilerine çekerler. 

BLOOM SHOP