YAZAN: ZEYNEP GÜNGÖR

Saate baktığınızda, arabaların plakalarında veya tabelalarda sık sık 1 rakamı ile mi karşılaşıyorsunuz? Belki de evrenin sizin için bir mesajı vardır! Melek sayıları (angel numbers), evrenin dikkatinizi çekmek için kullandığı bir yoldur. Melek numerolojisine göre her sayı ayrı bir enerjiye sahiptir ve bu enerjileri yorumlayarak meleklerin size vermek istediği mesajı anlayabilirsiniz! Uyanışların ve yeni başlangıçların sayısı olan 111 angel number size ne anlatmak istiyor? Neden hayatınızın bu döneminde 1’lerin sürekli karşınıza çıktığını ve evrenin bu mesajı karşısında ne yapmanız gerektiğini öğrenmek için okumaya devam edin!


111 angel number nedir?

111 sayısı hayatınızda yeni bir dönemin habercisi niteliğindedir. Bu sayı ile sık karşılaşıyorsanız evren sizin için pozitif gelişmeler hazırlıyor olabilir. Genelde sayıların numerolojik anlamlarını incelerken üçlü ya da dörtlü şekillerde yorumlamayı tercih ediyoruz ancak bu gruplamaların ayrı bir anlamı olduğu gibi rakamlar tek başlarına da farklı mesajlar verebiliyor. Bu sebeple 1, 11 ve 111 sayılarının anlamlarını ayrı ayrı incelemekte de fayda var!

1 rakamının numerolojik anlamı

1 sayısı diğer tüm sayıların öncüsü ve lideridir. Başlangıçları, yenilikleri ve olasılıkları temsil eder. Gücün ve kendinden emin olma halinin sayısıdır. Bu sayının olduğu yerde enerji ve motivasyon vardır. Bu enerji direkt harekete geçmek istemenize ve düşünüp uzun planlar yapmaktan kaçınmanıza sebep olabilir. Bu sebeple yıl döngüsünde 1 rakamı olan kişiler doğuştan liderdir ve daima bir şeyler yaratma motivasyonuna sahiptirler. Bu liderlik iş hayatında ortaya çıkabileceği gibi ailede veya sosyal çevrede de kendini gösterebilir. 1 rakamının hakim olduğu günlerde daha motive hissederek sürekli hareket halinde olmak isteyebilirsiniz. Ancak bu sayı oldukça sonuç odaklıdır. Beklemeyi ve engellenmeyi istemez. Bu durum bazen dar görüşlü davranmanıza ve büyük resmi görememenize sebep olabilir. Böyle zamanlarda durup sakinleşebilir ve olanlara dışarıdan bir gözle bakmayı deneyebilirsiniz. 1 rakamı ile sık karşılaşıyorsanız çok yüksek ihtimalle evren düşündüklerinize ve söylediklerinize dikkat etmeniz gerektiği mesajını veriyordur çünkü 1 enerjisinin olduğu yerde büyük bir yaratım gücü hakimdir. Bu dönemde enerjinizi yönelttiğiniz şeylerin size gelişi çok daha hızlı gerçekleşebilir. Bu sebeple dilediğiniz şeyleri manifest etmek ve pozitif mantralar tekrarlamak için çok doğru bir zamandır.

11 sayısının numerolojik anlamı

Diğer ikili seriler çok dikkat çekmese de 11 sayısı temel sayılardan biri olduğu için oldukça önemlidir. 1 rakamına ait enerjileri ikiye katlamasının ve daha güçlü hale getirmesinin yanı sıra temel sayıların yaratım enerjisine de sahiptir. Yaşam döngünüzde 11 sayısı varsa sürekli öğrenme ve kendi potansiyelinize ulaşma çabasında olabilirsiniz. Ayrıca yaşam döngüsünde 11 olan bireyler genelde diğerlerinin fark etmediği küçük detayları görmeye meyilli, farkındalığı yüksek insanlardır.  Bu durumun ilişkilerinize oldukça pozitif yansımaları olsa da sizde yaratabileceği hassasiyete ve şüpheciliğe dikkat etmenizde de fayda var!

111 sayısının numerolojik anlamı

111 sayısı ile sık karşılaşıyorsanız evrenin size bir mesaj yolladığını düşünmekte haklısınız! Ancak bu korkulacak bir mesajdan ziyade hayatınızda meydana gelecek büyük değişikliklerin habercisi olabilir. 111 sayısı evrenin dikkatinizi çekmeye çalıştığının bir göstergesidir. Bu sayıya sık maruz kaldığınızda sağlıklı riskler alabilir veya ertelediğiniz bir şey için nihayet adım atabilirsiniz. Belki de çok istediğiniz resim kursuna başlamak ya da ilişkinizi bir ileri seviyeye taşımak için doğru zaman gelmiştir. 1’in başlangıç enerjisini taşıyan 111 sayısı pozitif değişikliklerin habercisidir ancak bunun için önce kendinize yönelmeniz gerekiyor olabilir çünkü 111 sayısı bazen de kim olduğunuzu, ilişkilerdeki yerinizi ve kimliğinizi sorgulamanızı işaret eder. Aşk hayatınızda ve kariyerinizde ilerleme olabileceği gibi kendinizle olan ilişkinizde de yeni bir sayfa açıyor olabilirsiniz!

Aşk hayatında 111 angel number’ın anlamı

111 sayısı aşk hayatınızda da pozitif değişikliklerin habercisidir. Yeni başlangıçların habercisi olan 111 eğer bir ilişki içerisindeyseniz ilişkinizin tazeleneceğini ve güçleneceğini işaret ediyor olabilir. Bu mesajı aldığınızda partnerinizle romantik bir yemeğe çıkarak veya beraber yapacağınız özel bir aktivite planlayarak meleklerin pozitif enerjisini ilişkinize taşıyabilirsiniz. Eğer hayatınızda özel biri yoksa ve aklınız belirli bir kişi konusunda karışıksa belki de evren size bu kişiyle ilgili yeşil ışık yakıyordur. Buluşacağınız yere 11.11’de ulaştıysanız, bindiğiniz otobüsün numarası 11’se veya 11 numaralı kafede oturduysanız melekler doğru yolda olduğunuz sinyalini veriyor olabilir. Eğer bir ilişki için hazır olup olmadığınız konusunda endişeleriniz varsa melekler sizin için olumlu bir işaret veriyor! Aşk hayatınız için olumlu gelişmelere açık olduğunuz bu dönemde tanıştığınız kişilere dikkat edebilir ve yeni bir ilişkiye şans vermeyi deneyebilirsiniz.

Kariyerde 111 angel number ‘ın anlamı

Evren sizi yeni başlangıçlar yapmanız için cesaretlendiriyor! Eğer kariyerinizle ilgili atmayı düşündüğünüz bir adım veya uzun süredir aklınızda olan bir fikriniz varsa harekete geçmek için doğru zaman olabilir. Bu dönemde yaratıcılığınızda bir artış yaşayabilir, daha enerjik ve motive hissedebilirsiniz. Eğer bir iş görüşmesinde 111 sayısı ile karşılaşıyorsanız evren sizin için işlerin yolunda gittiği mesajını veriyor olabilir. Bu dönemde hayatınızın her alanında olabileceği gibi iş alanında da birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Gözünüzü açık tutmakta ve bu fırsatları değerlendirmekte fayda var. Risk almaktan çekinmeyin ve yeniliklere açık olun!

Sağlıkta 111 angel number’ın anlamı

Hem fiziksel hem mental sağlığınız için yatırım yapmak için çok doğru bir dönemdesiniz. Sizi mental olarak zorlayan durumlar ya da uzun süredir mücadele ettiğiniz bir hastalığınız varsa bunlardan özgürleşmek için doğru zaman gelmiş olabilir. Ancak hiçbir pozitif gelişmenin kendi kendine gerçekleşmeyeceğini hatırlamakta ve sağlığınız için doğru adımlar atmakta fayda var. Bu dönemde herhangi bir sağlık engeliniz yoksa egzersiz yapabilir, vücudunuzun ihtiyacı olan takviyeleri kullanabilir veya terapiye başlayabilirsiniz. Bu dönem aynı zamanda sağlığınız için halihazırda yaptığınız şeylerin sonuçlarını alacağınız bir dönem de olabilir.

111 angel number ve twin flame

Eğer henüz twin flame‘inizle tanıştığınızı düşünmüyorsanız melekler size tanışma zamanınızın yaklaştığını söylüyor olabilir. Hayatınızın bu döneminde birine karşı yoğun bir çekim hissedebilirsiniz veya birbirinizi çok uzun süredir tanıyormuşsunuz gibi gelebilir. Ancak twin flame’inizi bulduğunuzda bunun mutlak mutluluk getirmek zorunda olmadığını hatırlamakta da fayda var. Hatta belki de twin flame’inizle yaşadığınız ayrılık sonrası 111 sayısı ile sık karşılaşmaya başlamış olabilirsiniz. Bu işaret karşınızdakinin size geri dönmekte olduğunu gösterebileceği gibi geçmişe takılı kalmamanız ve ilerlemeniz gerektiğini de söylüyor olabilir. Unutmayın her döngünün bitişi yeni bir döngünün de başlangıcını ve hayatınızda açılacak yeni sayfaları beraberinde getirir. Her halükarda evren sizin için pozitif gelişmelerin haberini veriyor! Bu dönemde sizin yapacağınız en doğru şey ise kendinize sevgiyle ve şefkatle yaklaşmak, kişisel gelişiminize odaklanmak olacaktır.

Kişisel gelişimde 111 angel number’ın anlamı

Yaratım gücünüzdeki artış bu dönemde düşündüğünüz ve odaklandığınız şeylerin büyümesine ve hayatınıza çekilmesine sebep olabilir. Bu sebeple kişisel gelişiminize odaklanırken ileriyi düşünmekte ve geçmiş hatalara takılı kalmamakta fayda var. İlerlemenin birinci koşulu kendinizi olduğunuz halinizle kabul etmektir. Bu dönemde kim olduğunuzu, kişisel hayatınızda ve ilişkilerinizdeki yerinizi sorgulayabilirsiniz. Önemli olan yargılayıcı ve eleştirel olmamanız, olduğunuz halinizi sevgiyle kucaklamanız! Benliğinizi ve hayattan beklentilerinizi sorgulamak; gerçekten istediğiniz şeyleri fark etmenizi, hayatınıza çekmek istediğiniz şeylere odaklanmanızı kolaylaştıracak ve evrenin sizin için harekete geçirdiği yaratım enerjisini doğru şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

BLOOM SHOP