Koç burcu

Yükselmek ve başarılı olmak için her zaman doğru bir zaman vardır. Stratejik planlar yapmanıza yıldızlar engel olabilir. Ayın 10’una kadar dişinizi sıkarak hedefleriniz için çaba sarf etmeye devam edin. Mükemmeliyetçiliği olma özelliğinizin, bu hafta öne çıkması olası görünüyor özellikle de kariyer odaklı çalışmalarınızda. Ancak, pratik olmak da bir o kadar önemli. Öğrenci iseniz çalışmalarınızda daha rahat bir tavır takınabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa, bu hafta gözünüzü açık tutun zira yakın çevrenizden bir arkadaş ile aranızda bir çekim olabilir. Evliyseniz de evde işler yolunda olacak, eşiniz ile neşeli bir hafta geçireceksiniz. Hatta eşinizin ailesinden pahalı bir hediye gelme ihtimali bile var.

Boğa burcu

Tüm geleneksel stratejileri bir kenara bırakarak, kariyeriniz için yeni yollar denemeniz gerekebilir. Bunu yaparken birtakım zorluklar yaşayacaksınız ancak sabırlı olun, işler yavaş yavaş yoluna girecek. Çalışıyorsanız, biraz stresli ve az verimli bir hafta yaşabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa da, ilişkilerle ilgili düşünmeyi bir kenara bırakıp kariyerinize odaklanmanız gerekecek. Sağlık konusunda özellikle diyabet hastaları dikkatli olmalı. Komplikasyonları önlemek için ilaçlarınızı düzenli alın.

İkizler burcu

Yaptığınız zorlu işler için gerekli takdiri görmüyor olabilirsiniz. Bu yüzden haftaya canınız sıkkın başlamanız olası. Bir yandan yeni fikirleri deneyebilir ve kendinizi geliştirmek için uğraşabilirsiniz. Güneş ve Merkür çabalarınızı son derece destekliyor ve başarınız için gerekli yedekleri sağlıyor. Bu hafta karşınıza yeni fırsatlar çıkacak. Çalışanlar, Jüpiter’in pozitif etkisinden dolayı değerli müşteriler ile büyük fırsatlar elde edecek. Bu maddi kazançlar sadece sizi mutlu etmekle kalmayacak, sizi çalışmak için daha çok heveslendirecek. Öğrenciler ise yarı zamanlı bir işe girmek isteyebilirler ancak bu derslere ayırdıkları vakti azaltacaktır.

Yengeç burcu

Gezegenlerin hareketi günlük hayatınızı kesintiye uğratarak size yorabilir. Bundan kaçışınız yok ancak üzülmeyin bu durum kısa sürecek. İş yerinde istemediğiniz bir işle görevlendirilebilirsiniz. Ne kadar istemeseniz de bu işi ertelememeye bakın. Ne kadar önce başlarsanız o kadar kolay tamamlayacaksınız. Bir ilişkiniz varsa, eşinizin veya sevgilinizin davranışları size düşüncesiz ve kaba gelebilir. Küçük sorunları büyütmeyin. Kendinize biraz zaman tanıyın ve düşünün. 

Aslan burcu

Ortağınız veya bir yakınınız ile aranızda bazı sürtüşmeler olabilir. Seviyenizi ve sakinliğinizi koruyun. Sonuç odaklı hareket edin. Yüksek mevkilerde çalışıyorsanız bu hafta çok önemli bir anlaşmayı bağlayabilirsiniz. Bu da, finansal olarak size büyük katkı sağlayacak. Bu sırada kazancınızın bir kısmıyla yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Bu hafta yıldızlar bekarların yanında. Çevrenizdeki bir tanıdık ile aranızda bir kıvılcım oluşabilir. Anın tadını çıkarın.

Başak burcu

Sonunda o sabırsızlıkla beklediğiniz hafta geldi. Çalışanlar bu hafta inanılmaz kazançlara imza atarak büyük takdir toplayacaklar. Ailenizle yapacağınız bir buluşma sizi rahatlatacak ve size yakınlarınızla bağ kurma şansı verecek. Kardeşiniz varsa onunla bağlarınızı kuvvetlendirmenin keyfini çıkarın. Sanatla uğraşıyorsanız yeteneğinizi sergileyerek övgü toplayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız bu hafta şansınız yüksek görünüyor. Sağlığa gelince, sindirim sistemi sorunları size uykusuz geceler geçirtebilir bunu önlemek için ilaç kullanmayı ihmal etmeyin.

Terazi burcu

Hevesli ve iyimser yaklaşımınız sizi ileriye taşıyacak. Ayrıca, birtakım yardımlarla çabalarınız desteklenecek, finansal anlamda iyi bir hafta olacak. Geçmişteki çabalarınızın meyvesini toplayacaksınız. Ancak, Satürn sizi biraz yavaşlatabilir, yine de pes etmeyerek ilerlemeye devam edin. İş yerinde size verilen önemli görevi vaktinde bitirmeye özen gösterin. Ama endişelenmeye gerek yok çünkü çok iyi bir iş çıkararak övgüleri toplayacaksınız.

Akrep burcu

Bu hafta, sadece iyi para kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda sosyal çevrede de ün kazanacaksınız. Yeni ilişkilerde ihtiyatlı davranmanız gerekebilir. Aşırı sahiplenme hissini dizginleyememek ilişkinizde sorun yaşatabilir. Çalışma hayatınızda seyahat etmeniz gerekebilir. Kardeşlerinizle ilişkinizi sıcak tutun ve onlara rehberlik edin. 

Yay burcu

Bir zamanlar size keyif veren olaylar şimdi size burukluk veren anılar olabilir. Hafta başında geçmiş anılara tutunmaya çalışabilir bu sırada da hüzün duyabilirsiniz. Bu acılar çalışmaya odaklanmanızı güçleştirebilir. Yine de güçlü bir tavın takınarak gülümsemeyi ihmal etmeyeceksiniz. Büyük bir maddi kazanç yaşamayacak olsanız da, küçük para akışları neşenizi yerine getirecek. 

Oğlak burcu

Bu hafta sakinliğinizi yeniden yakalayacaksınız. Finansal hareketlerinizde akıllıca davranmanız gerekiyor. Ayrıca, aile içi harcamalarınız muhtemelen artacak, buna hazırlıklı olun. Öğrenci iseniz hafızanız kuvvetli olacak ve bu sayede öğrenme güçlüğü çekmeyeceksiniz. Ailenizi gururlandıracak başarılara imza atabilirsiniz. Sağlığınızın bozulmaması için vitamin takviyeleri almayı düşünebilirsiniz.

Kova burcu

Giderleriniz ve harcamalarınız sizi para kazanma yolları aramaya itebilir. Çalışıyorsanız yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. İşinizi geliştirmek için çeşitli yatırımlar yapmanız olası görünüyor. Ayrıca iş hayatında stres altında kalmanız da muhtemel. Ne olursa olsun tartışmalardan uzak durun. Sevdikleriniz hataları olursa yüzlerine vurmayın. 

Balık burcu

Bu hafta finansal durumunuzu daha da iyileştirmek için yeni stratejiler geliştirmeniz muhtemel. Satürn, bu çabalarınızın arkasındaki güç konumunda görünüyor. Öte yandan Mars finansal kayba işaret ediyor. Dengeyi sağlamak için harcamalarınıza dikkat edin. Özel hayatınızda travmatik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu acıya son vermek için ilişkinizi sonlandırmanız gerekebilir. Öte yandan bekarsanız hoşlandığınız kişi ile aranızda bir çekim oluşabilir. Bu fırsatı değerlendirmekten çekinmeyin.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP