Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (9 Temmuz – 15 Temmuz 2018) ile Live To Bloom’da!

Koç burcu

Hafta başında oluşabilecek tüm durumlarda size söylenenleri iyi dinleyin ve en iyi yanıtı verebilmek için durumu tamamen analiz ettiğinizden emin olun. Düşünceli davranmanız, alacağınız tepkilerin daha iyi olmasını sağlayabilir. Ayın 10’unda ve 11’inde size bazı dostluk jestleri sunulabilir, ancak karşılığında sizden ne beklendiğinden emin olmadan hareket etmeyin. Ayın 12 ve 13’ünde duygusal meseleler su yüzüne çıkabilir, bunları stratejik olarak ele almalısınız. Ayın 14’ünde eğlenceli planlar yapın. Arkadaşlarınızla, ailenizle ya da sevgilinizle vakit geçirin. Bu tarihler, keyifli fiziksel aktiviteler için son derece uygun.

Boğa burcu

Hafta başında can sıkıntısından kaynaklanan gereksiz değişiklikler yapmaya meyilli olabilirsiniz. Acele kararlar, kötü sonuçlara yol açabilir. Ayın 10’unda ve 11’inde sizden beklenen sorumlulukları yerine getirirseniz maddi kazanç elde edebilirsiniz. İhtiyacınız olmayan eşyalarınızı bağışlamak size manevi bir tatmin duygusu verecektir. Ayın 12’si ve 13’ünde planlarınızı bir arkadaşınızla ya da akrabanızla paylaşırsanız, başarılı olmanıza yardımcı olacak iyi öneriler alabilirsiniz. Bu dönem sizin için oldukça romantik! Ayın 14’ünde öfke duygularınızı kontrol altında tutmaya özen gösterin. Enerjinizi; çevrenizi ve yaşam tarzınızı iyileştirecek olan şeylere yönlendirin.

İkizler burcu

Hafta başında sırlarınızı saklamaya özen gösterin. Beraber çalıştığınız biriyle çok fazla sırrınızı paylaşmanız, hayal kırıklığına uğramanıza neden olabilir. Ayın 10 ve 11’inde enerjik aktiviteler planlayın. Yaptığınız planlar size kendinizi iyi hissettirecek ve her türlü yeni fikir, yeni başlangıçların kapısını açacaktır. Ayın 12’si ve 13’ünde finansal meselelere dikkat edin. Borçlarınızı gözden geçirin, maddi konularda nasıl hareket etmeniz gerektiğini planlayın ve kendinizi güvence altına alın. Ayın 14’ünde kısa geziler planlamak isterseniz harcamalarınızı kontrol altında tutmaya özen gösterin.

Yengeç burcu

Hafta başında etrafınızda gelişen olayları dikkatlice gözlemleyin. Karşılaştığınız insanlar ve yaptığınız konuşmalar hayal gücünüzü geliştirerek sizi ilginç bir yolculuğa çıkarabilir. Ayın 10’u ve 11’inde duyduğunuz her şeye inanmayın. Şüphe durumunda soru sorun ve düşünmek için kendinize zaman ayırın. Duygularınızla yüzleşin, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırın. Hayatınızı iyileştirecek kişisel değişikliklere odaklanın. Ayın 14’ünde kısmi bilgilere dayanarak büyük değişiklikler yapmayın. Aynı hatayı iki kez yapmanıza engel olmak için geçmiş deneyimlerinizden yararlanın.

Aslan burcu

Hafta başında herhangi bir hamle yapmadan önce sizi buna yönlendiren amaçlarınızı iyice düşünün. En iyi eylen tarzını belirlemek için farklı kişilerin size neler önereceğini dinleyin. Niyetleriniz erdemli ise, bu dönemde bol bol yardım alacaksınız. Ayın 10’unda ve 11’inde potansiyel ortaklıkları gözden geçirin. Etrafınızdaki kişilere güvenebileceğinizden emin olun. Halledebileceğinizden daha fazla iş üstlenmemeye gayret gösterin. Ayın 12’si ve 13’ünde içinde bulunduğunuz durumları sessizce takip edin, sizin için önemli olan konulara odaklanın ve yapmanız gereken işleri bitirmeden durmayın. Ayın 14’ünde sevdiğiniz biriyle başarılarınızı kutlayın.

Başak burcu

Hafta başında yapmanız gereken işleri ertelemeyin. İyi bir fikriniz varsa onu uygulayın ve sizi mutlu edecek değişiklikler yapın. Pratik ve verimli çalışmanız, kişisel zevklerinize daha fazla zaman ayırabilmenizi sağlayacaktır. İşlerinizin tamamlanması için bir başkasından çok fazla şey beklerseniz, hayal kırıklığına uğramanız olası. Ayın 12’sinde ve 13’ünde sizi motive eden konulara odaklanın. Sevdiğiniz birine yardımcı olun. Haftanın sonlarına doğru yaşayacağınız farkındalık, daha verimli bir geleceğe yol açacaktır.

Terazi burcu

Hafta başında kişisel belgelerinizi gözden geçirin. Masraflarınızı kısmanın en iyi yollarını araştırın. Yaşam tarzınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında yeteneklerinizi kullanmanın yeni yollarını arayın. Sunduğunuz iş hizmetlerini geliştirerek ekstra para kazanabilirsiniz. Bu dönemde çalışkan bir tutum takınmanız, ilerlemenize yardımcı olacaktır. Ayın 12’sinde ve 13’ünde duygularınızın başarmak istediğiniz şeylere müdahale etmesine izin vermeyin. Eğlenceye geçmeden önce sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizden emin olun. Ayın 14’ünde ilgi alanlarınızı veya endişelerinizi paylaşan biriyle işbirliği yapmanız, birçok şeyi başarmanıza yardımcı olabilir.

Akrep burcu

Hafta başında konumunuzu veya saygınlığınızı etkileyebilecek bir hamle yapmadan önce iyi düşünün. Arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın fikirlerini dinleyin ve sizin için en iyi olana karar verin. Hafta ortasında işleri hızlandırın, ancak başkalarına güvenmeyin. Kendi başınıza başaracaklarınız, çok daha etkileyici ve tatmin edici olacaktır. Hafta ortasında fikirlerinizi kendinize saklayın, sizin gibi düşünmeyen birinin fikirlerini değiştirmek için zaman ve emek harcamayın. Ayın 14’ünde duygular yüzeye çıkacak. Konulara farklı perspektiflerden bakmanız hayat kurtarıcı olabilir. Tahminlerde bulunarak önyargılı davranışlarda bulunmayın.

Yay burcu

Haftanın başlangıcında bir arkadaşınıza ya da akrabanıza yardım etmek için zaman ayırın. Arka planda hayatınız üzerinde etkisi olan biri hakkında ilginç bilgiler edinebilirsiniz. Hafta ortasında ortaya çıkacak önemli bir konu, toplumsal bir meseleye yardımınızın dokunmasını sağlayabilir. Toplantılara katılarak ve görüşlerinizi dile getirerek bir fark yaratabilirsiniz. Ayın 13’ünde önemli değişiklikler yapmaktan kaçının. Sizin için en uygun şekilde devam etmenin alternatif yollarını arayın. Ayın 14’ünde sesinizi duyurun ve verdiğiniz sözleri yerine getirin.

Oğlak burcu

Hafta başında ailenizle paylaşımlarda bulunun. Anlamlı konuşmalar, aranızda pozitif bir bağ yaratacak. Ayın 10’unda ve 11’inde önemli bir ortaklığa daha fazla enerji katın. Söylediğiniz söylere dikkat edin, uzun süredir üzerinde çalıştığınız konuları neticelendirmek için çaba gösterin. Uzun zamandır yapmak istediğiniz bir değişiklik, ayın 12’sinde ve 13’ünde başlayabilir. Profesyonel konumunuzu geliştirmek için yeteneklerinizi ve bilginizi kullanabileceğiniz yeni alanlar arayın. Haftanın sonuna doğru aşırı davranışlardan kaçının, daha ılımlı olmaya gayret gösterin.

Kova burcu

Hafta başında kişisel ilişkilerinizde gösterdiğiniz davranışlarda farklı bir yaklaşım sergileyin. Başkalarının nasıl hissettiğini tam olarak anlayabilmek için zaman ayırın. Ayın 10’unda ve 11’inde her ne yaparsanız yapın, kalbinizi bu işe bütünüyle verdiğinizden emin olun. Yeni bir başlangıç, size benzersiz bir şey sunacak. Bu dönemde herhangi bir sorun oluşursa, başlangıç noktasındaki kişiyle konuşup doğru fikirleri edindiğinizden emin olun. Bu dönemde dikkatli davranarak durumun daha iyi anlaşılabilmesini sağlayabilirsiniz. Ayın 14’ünde sabra ihtiyacınız olacak. Bir karar vermeden önce içinde olduğunuz durumun tüm yönlerini anladığınızdan emin olun. Yanlış bir karar, kayıp hissi yaşamanıza neden olabilir.

Balık burcu

Hafta başında özellikle başkalarınıza yardım etmeniz gereken durumlarda ciddi bir yaklaşım sergilediğinizden emin olun. Bir taahhütte bulunmadan önce, sözünüzü tutabileceğinizden emin olmalısınız. Hafta ortasında karşınıza çıkan seçenekleri iyi düşünün, hayatınızı istikrara kavuşturacak seçimler yapın ve planlarınızı bozmayın. Ayın 12’sinde ve 13’ünde beklenmedik bir buluşmaya katılmanız, daha önce kapanan bir kapının yeniden açılmasına yardımcı olabilir. Karşınıza çıkan fırsattan en iyi şekilde yararlanın. Ayın 14’ünde kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP